ye-logo.v1.2

«Усі ми світоносці, але у кожного свій промінь»,

Здоров'я 2556
Оксана Вознюк знає, що кожен може вилікувати себе сам, якщо виправить свою помилку, яка і є причиною хвороби.
Оксана Вознюк знає, що кожен може вилікувати себе сам, якщо виправить свою помилку, яка і є причиною хвороби.. Фото: фото автора

переконана біоенергетик із Грицева, що на Шепетівщині

Значну частину свого життя Оксана Вознюк, вчителька російської мови, жила звичайним життям, працювала у школі в сусідньому селі. Та обставини склалися так, що вона змушена була змінити звичний хід подій. «У школі скоротили години, так що зарплатні й на пару чобіт не вистачало, – розповідає пані Вознюк. – Тож порадилися з чоловіком і вирішили, що шукатиму роботу на місці, в Грицеві».

Призначення народилося у «Світлицях»
У селі із працевлаштуванням ситуація досить складна. Але доля звела із тезкою Оксаною Арзамасцевою, яка організувала у Грицеві «Світлиці пані Оксани».
«Було це років сім тому. У «Світлиці» я прийшла, а чогось робити не вміла, – пригадує жінка. – А потім згадала, що колись навчалася на курсах масажистів. Але так давно було те навчання, що я вже забула. Згодом прийшла до мене на перший прийом баба Віра. І каже мені: «Ти відчуваєш, що у тебе біотоки йдуть, коли масаж робиш?». Я й не знала про це. Розповіла дівчатам, ми посміялися. А Оксана Арзамасцева порадила це перевірити. От і почали на усіх перевіряти. Помітили, що головний біль проходить, коли прикладу руку». То ж вирішили — треба зайнятися цим серйозно. Згодом запросили до нас Венеру Рибаченко, майстра Рейки. Вона провела у «Світлинах пані Оксани» семінар по «енергії Рейки». А вже в практиці розвивалися далі.

«У кожної людини свій колір»
Нині біоенергетик Оксана Вознюк точно знає, що кожен може вилікувати себе сам, якщо виправить свою помилку, яка і є причиною хвороби.
«Навіть необережне слово, яке «кинула» вам услід найближча людина, може накликати хворобу. Ці негативні думки пробивають чакру, прямо розквашують. Такі «удари» від близьких найсильніші, вони роблять дірки у біополі людини, наче надщерблюють ауру».
Як сім кольорів має веселка, стількома й основними кольорами наділяються люди. Найрідше трапляється зустріти людину, у аурі якої поєдналися усі кольори спектра і утворили білий. Як пояснила пані Оксана, білий вважають «кольором Ісуса Христа», це людина «вищих світів».
«Нині народжується нове покоління людей із темносиньою аурою, кольором індіго, – розповідає біоенергетик. – Ці діти просвітлені, вони прийшли, щоб врятувати нашу планету. У них у кожного вже від народження є своє призначення. Напевно, всі вже помітили, що сучасні малюки значно випереджають нас, маленьких, у розвитку як фізичному, так і духовному».
А от чорний чи коричневий колір аури говорить про те, що людині може бути наврочено чи накладено родове прокляття, або є серйозні «пробоїни» у аурі. Людина може від цього постраждати — хворіти, їй часто не щастить тощо.
«Але все можна виправити, – заспокоює Оксана Вознюк. – Потрібно знати, яка чакра постраждала, і причину. Якщо це енергетичний удар від усіляких ворожінь, то чакра просто згасає».
У самої пані Оксани рубінова аура. Як вона пояснює, колір зумовлений темпераментом: «Вогонь у мене всюди і в усьому!».
«Із зеленим кольором аури я найчастіше зустрічала лікарів, – ділиться біоенергетик. – Червоний колір, зазвичай, належить гарячим людям, – найчастіше – це бізнесмени, ризиковані, сміливі, темпераментні. Із синью аурою люди, які багато говорять. Люди із фіолетовою аурою далекоглядні. Фіолетовий – колір третього ока. Вони можуть бути ким завгодно за професією, але їхні поради завжди дуже цінні. До них треба прислухатися, бо у них є внутрішнє бачення того, чого інші не можуть знати. Може бути колір аури нечіткий, або поєднується кілька кольорів».
Взагалі, за словами пані Оксани, багато залежить від того, що кожен із нас нестиме людям. Адже позитивні емоції і наміри обов'язково повертаються сторицею, незалежно від того, яка у вас аура.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую