ye-logo.v1.2
26 Жовтня, 2020

Прокуратура просила суд обрати жорсткіший запобіжний захід лікарці перинатального центру

Кримінал 3299
Запобіжний захід залишили без змін
Запобіжний захід залишили без змін. Фото: Хмельницький апеляційний суд

Жінку підозрюють у торгівлі дітьми.

 Минулого тижня правоохоронці повідомляли про затримання лікарки Хмельницького перинатального центру та двох її пацієнток. Усіх підозрюють у торгівлі немовлям. Тоді Хмельницький міськрайонний суд орав їм запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту. Однак прокурор оскаржував цю ухвалу.

«Ухвалу Хмельницького міськрайонного суду про обрання запобіжного заходу лікарці у виді домашнього арешту з 22 години до 6 години наступного дня, оскаржив прокурор. Він просив апеляційний суд скасувати ухвалу місцевого суду й ухвалити нову – обрати медпрацівниці найсуворіший запобіжний захід, бо вважає, що вона може переховуватися від слідства, впливати на свідків, іншим чином перешкоджати досудовому розслідуванню», - зазначають у Хмельницькому апеляційному суді.

Сторона захисту подала заперечення на апеляційну скаргу, в якому просила залишити ухвалу Хмельницького міськрайонного суду без змін, наголосивши, що від перших обшуків в справі до повідомлення про підозру минуло 7 місяців, тому висновки прокурора про те, що підозрювана може знищити чи спотворити медичну документацію, або вплинути на показання свідків, які є вже є матеріалах справи, надумані.

Прокурор просив замінити запобіжний захід і одній із пацієнток медпрацівниці з нічного домашнього арешту на цілодобовий домашній арешт.Однак захисник жінки навпаки клопотав скасувати ухвалу міськрайонного суду і відхилити апеляцій скаргу прокурора.

Однак Хмельницький апеляційний суд вирішив, що заступниця головного лікаря Хмельницького перинатального центру і її пацієнтка, яких підозрюють у торгівлі немовлям, залишаться під нічним домашнім арештом, тобто запобіжний захід їм не змінили.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую