ye-logo.v1.2
26 Травня, 2020

Лікарку перинатального центру відсторонили від посади

Кримінал 1816
Посадовицю перинатального центру, що є підозрюваною у справі про торгівлю немовлям, відсторонено від посади
Посадовицю перинатального центру, що є підозрюваною у справі про торгівлю немовлям, відсторонено від посади. Фото: Хмельницький апеляційний суд

Медпрацівниця намагалась поновитись на посаді через суд.

Хмельницький міськрайонний суд ще 22 квітня ухвалив відсторонити від посади заступницю головного лікаря Хмельницького перинатального центру. Як повідомляв сайт «Є» раніше, жінку та двох її пацієнток підозрюють у торгівлі немовлям. Наразі їм обрали міру запобіжного заходу — нічний домашній арешт.

Як зазначають у Хмельницькому апеляційному суді, ухвалу про відсторонення лікарка оскаржувала.

«На думку адвоката, судове рішення місцевого суду незаконне, бо постановлене з істотними порушеннями кримінального процесуального закону. Пред’явлену підозру його підзахисній він вважає необґрунтованою, власне, як і ризики, що вона може незаконно вплинути на свідків чи іншим чином перешкодити слідству», - зазначили у Хмельницькому апеляційному суді.

У доповненні до апеляційної скарги захисник вказував на розголошенні сторони обвинувачення даних досудового розслідування, що вважав елементом тиску на суд.

Лікар зазначила, що суть справи була відома ще у вересні минулого року, тому, якби вона намагалася вплинути на свідків, правоохоронці б про це знали. Отож, впевнена, що підстав відсторонювати її від посади немає, особливо в умовах пандемії.

«Прокурор переконаний, що суд першої інстанції ухвалив обґрунтоване і законне рішення, вважаючи, що відсторонення від посади необхідне для всебічного, повного і неупередженого дослідження обставин кримінального правопорушення», - зазначають суді.

Хмельницький апеляційний суд вирішив залишити без змін ухвалу міськрайонного суду, лікарку на посаді не поновили.

Читайте також: Прокуратура просила суд обрати жорсткіший запобіжний захід лікарці перинатального центру

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую