ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому суд покарав шахрая, який продавав неіснуючі товари через Instagram

Кримінал 754
Шахрай отримав гроші на карту за товари, яких не збирався продавати
Шахрай отримав гроші на карту за товари, яких не збирався продавати. Фото: pmg.ua

Шахрай встиг продати два подарункових набори.

Суд засудив до півтора року обмеження волі чоловіка, який продавав через Instagram неіснуючі товари. Про це йдеться у вироку Хмельницького міськрайонного суду.

Суд встановив, що чоловік вирішив заробити грошей шахрайським шляхом. Він створив в соціальній мережі «Instagram» сторінку, де розмістив оголошення про продаж неіснуючих товарів, а саме подарункових наборів із різноманітною електротехнікою. При цьому реально продавати ці товари він не збирався.

В результаті обвинувачений ошукав двох громадян. Він пообіцяв надіслати громадянам товари після оплати на його банківську картку. Вартість товарів ніби складала 300 та 250 гривень. Але після отримання грошей обвинувачений надавати послуги не збирався і присвоїв гроші собі.

В результаті постраждалі громадяни звернулися до поліції і шахрая затримали.

Чоловік свою провину визнав у суді. В результаті суд засудив його до одного року та шести місяців обмеження волі, але звільнив від покарання з іспитовим строком один рік.

Раніше сайт “Є” писав, що до поліції Хмельниччини впродовж 1 серпня звернулося дев’ятеро жертв шахраїв. Зловмисники використовували кілька видів злочинних схем. Здавали в оренду вигадане житло й продавали товари, яких немає, та «розблоковували» банківські картки. Таким чином шахраї забрали в постраждалих понад 120 тисяч гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую