ye-logo.v1.2

Власники хлібокомбінату купують на Хмельниччині ще одне підприємство

Економіка 2485
Фото: postroy.dp.ua

Агрохолдинг «Кернел» продає віддалене від своїх основних активів агрогосподарство з 6 тис. га орендованої землі в Запорізькій області за $ 4,4 млн і купує агрогосподарство з 1,5 тис. га у Хмельницькій області.

Про це повідомляє видання «Дело».
Господарство на Хмельниччині обійдеться «Кернелу» у 1 мільйон доларів. Угода про купівлю було укладено 26 квітня. Про яке саме господарство йде мова, поки що невідомо.
Нагадаємо, агрохолдинг «Kernel» раніше придбали Хмельницький хлібокомбінат у компанії «Стіомі-Холдинг». Після придбання підприємства на ньому почалися проблеми. На початку 2013 року працівникам повідомили, що «Kernel» планує скоротити штат та зупинити завод у зв'язку із збитковістю. Проте під тиском місцевої влади «Kernel» відмовився від своїх планів. Залагоджуючи конфлікт між новими власниками підприємства та працівниками, заступник голови ОДА Володимир Галищук повідомив, що хлібокомбінат знаходиться у заставі «Ексімбанку» через борги із «енною кількістю нулів».
Минулого тижня з'явилася інформація про те, що Хмельницький хлібокомбінат знову продають. Працівники про продаж підприємства поки не поінформовані й не дуже вірять в такий поворот подій. «Поки підприємство у заставі й, тим більше, із купою боргів, ніхто його не купуватиме, – кажуть на хлібокомбінаті. – А інформацію про продаж пускають для того, щоб показати, що хоч щось роблять».

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую