ye-logo.v1.2 food_01food_02food_03food_04food_05food_06food_07food_08food_09food_10food_11food_12food_13food_14food_15food_19food_17food_18food_19food_user-recipefood_20warningstar

Оригінальне «Олів’є»: три незвичних рецепти до новорічного столу + варіанти подачі

8 Грудня 2020 р. Світлана ЯСЬКОВА Гурман 2059
Рецептів
Рецептів "Олів'є" багато не бууває! Фото: segodnya.ua

Класичним варіантом цього салату гостей вже давно не здивуєш, але й уявити собі Новий рік без цієї, без перебільшення, «народної» сстрави аж ніяк не можна!

Салат «Олів’є» у більшості сімей вважається справжньою коронною стравою на святковому столі у новорічну ніч. Проте спробуйте цього року відійти від класики й приготуйте салат з дещо іншими інгредієнтами. Ви зрозумієте, що багато «Олів’є» не буває!

«Олів’є» по-новому з крабовими паличками та копченою куркою

Смачний, цікавий та незвичний, ніжний і пікантний водночас. Вкотре не перестаю дивуватися, як цікаво поєднуються продукти, які на перший погляд, здавалося б, не гармоніюють один із одним. Так і тут, крабові палички й копчена курка якимось дивним чином утворили смачнючий дует.

РЕЦЕПТ ТУТ. 

Салат «Олів'є» з яблуками

Яблуко додає звичним інгредієнтам салату незвичного смаку: воно яскраво відчувається, але не перебиває, а доповнює інші продукти. Пам'ятаєте фільм «Службовий роман», коли на вечірці у Самохвалова героїня Світлани Немоляєвої каже про те, що вона краще готує салат, ніж дружина господаря будинку. Мовляв, весь секрет у тому, що в «Олів'є» треба додавати терте яблучко. І це правда! Яблуко надає салату ніжності, тонкого смаку і аромату. «Олів'є» з яблуком виходить свіжим і дуже смачним.

РЕЦЕПТ ТУТ. 

Новорічне «Олів'є» по-царськи

Незвичний і шалено смачний салат! Поєднання інгредієнтів дуже цікаве, просто ідеальне! З м’ясом салат не був би таким смачним! Оскільки «Олів’є» уже давно став для нас буденною стравою, то такий святковий варіант цього салату стане справжньою окрасою новорічного столу.

РЕЦЕПТ ТУТ. 

 

ЦІКАВІ ВАРІАНТИ ПОДАЧІ ОЛІВ'Є:

 

святкові салати, новорічні салати, олівьє, олів`є, салат, салати, оригінальні олів`є, незвичні рецепти олів`є, як прикрасити олів`є, новий рік, новорічне меню

Коментарі:

  Так  Ні, дякую