ye-logo.v1.2
27 Січня, 2020

Цей день в історії Хмельниччини: 13 лютого

Юна МІТРАШКО Історія 855
Аня і Богдан принесли газети різних країн світу, де були написані статті про них
Аня і Богдан принесли газети різних країн світу, де були написані статті про них. Фото: з архіву

Новини з минулого: про що писали газети цього дня.

13 лютого 2017 року у Хмельницькому в.о. Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун презентувала зміни, які чекали на медичну сферу країни. Зустріч з чиновницею відбулася у рамках Всеукраїнського туру «ЗміниТИ: взаємодія заради змін».

Цього дня у 2017 році Анна Думанська та Богдан Місюренко презентували хмельничанам свій авторський курс "Мандрувати можуть всі, або Як мандрувати без грошей або з мінімальним бюджетом". Анна та Богдан - подружжя хмельницьких мандрівників, які протягом шести років відвідали 63 країни. Вони на власному досвіді переконалися, що подорожувати можна дуже бюджетно.

 

13 лютого 2017 року була зареєстрована 40-мільйонна листівка посткроссинга. За допомогою посткроссинга люди з різних країн обмінюються листівками.

Щоб таке «поштове» спілкування було органі-
зованим, існує спеціальний сайт. При цьому в посткроссингу має місце система непрямого обміну, тобто відправляючи листівки одним користувачам, учасник отримує їх від інших.

Не оминув посткроссинг і наше місто. Два видавництва випустили листівки для посткроссинга з видами Хмельницького.

13 лютого 2014 року до Дня закоханих склали карту щастя України. Оприлюднив дослідження aif.ua. "Коефіцієнт щастя", за яким розподілили регіони, отримали наступним чином: кількість шлюбів у регіоні за 12 місяців розділили на кількість розлучень за цей же час. 

На Хмельниччині коефіцієнт щастя виявився трохи вищим за середній по Україні — 6,5 (середній — 5,6).

Найщасливішими виявилися Закарпатська, Волинська, Рівненська та Львівська області (коефіцієнт щастя склав тут від 13,2 до 9,6).

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую