ye-logo.v1.2

Злата Огневич, Shumei, Jerry Heil, Kola, Roxolana, SadSvit: нова підбірка української музики

Культура 1943
Підбірка нової української музики за тиждень
Підбірка нової української музики за тиждень. Фото: zaxid.net

Гурт Brunettes Shoot Blondes після чотирирічної паузи представив нову пісню.

Цього тижня відразу кілька відомих музикантів та гуртів презентували нові пісні після паузи.

Цього тижня вийшла нова пісня від автора композицій “Тривога” та “Білі Тополі” Олега Шумея (Shumei). Він заспівав разом зі Златою Огневич.

«Буревіями» - пісня про найкраще почуття, яке переживає кожна люди, але, на жаль, не всі можуть розгледіти кохання, відчути його справжність. Багато людей ходить по світу, згадуючи того самого або ту єдину, яких було втрачено через помилки або невпевненість.

“Я захоплююсь тим, що робить SHUMEI, я поважаю Олега, як музиканта і знаю, що він та його команда - справжні професіонали. Ця пісня, ніби частина мене, її історія дуже близька і життєва”, - відмітила Злата Огневич, пише lux.fm.

Пісня потрапила до найкращих музичних відео на Youtube цього тижня.

Співачка Jerry Heil (Яна Шемаєва) презентувала пісню “На небі ні зорі”.

Головна героїня пісні — звичайна дівчина, яку знають в її маленькому місті за її простоту та щирість.

“І в куплетах ми бачимо, що вона кудись швидко збирається: зарядка, теплі речі, заправляє машину. Вона їде під Бахмут, бо там — він. Вона кидає в машину необхідні йому речі і каву, яку в мирні часи він по-особливому смачно варив вдома. Але найголовніше — вона везе свою любов, яка грітиме його серце, коли він знову піде в бій”, - йдеться в описі до відео.

На думку спвачки, це пісня про ту любов, на якій тримається Україна.

“Я зрозуміла, що любов серед війни найбільш справжня, найбільш чиста й оголена, бо треба мати неабияку сміливість, щоб наважитися кохати, й неабияку волю, щоб вірити, що твоя людина повернеться з фронту", - відмітила Jerry Heil.

Ще до популярних музичних відео в Україні потрапила пісня співачки Kola під назвою “Інші ми”.

“Думаю що всі розуміють про що я співаю в цій пісні, я прошу просто вас написати - чи став ти іншим і у чому саме?

Для мене дім - це не просто будівля - це люди, оточення, сім’я та життя в цілому яке кожен з нас будує і цей дім попри все і завжди носимо з собою ніби рюкзак! Слова завжди були важливими, а сьогодні тим паче, тож я закликаю кожного підбирати слова до кожної людини, бути щирим та відкритим, цінувати кожного та кожен день - бо всі ми давно стали іншими…”, - відмітила співачка в описі до відео.

У топ-50 популярних пісень застосунку Shazam у Хмельницькому опинилась спільна пісня від проєкту Memories Avenue та Артема Лоіка під назвою “Бузина”.


“Десь там, де лелеки літають по небу
Де діти не бачили кляту рекету
Десь там Україна, від , батька до сина
Розквітне навесні блакитна бузина”, - йдеться в описі до відео.

Ще одна нова пісня цьогог тижня - це композиція "Допінг" від Евана Коліна.

Майже всі пісні Коліна присвячені дівчатам та стосункам з ними. 

Також цього тижня вийшла нова робота дуету Averin та Chursanov - So slow.

Раніше “Сайт "Є” писав про успіх композиції “Квітка” дуету Сhursanov & Averin. Пізніше вийшли пісні “Лелека”, “Дівчина”, “Відлюбилося”. І ось чергова композиція.


Давід Голубенко - це артист з Вінниці, який співає з самого дитинства. Раніше сайт “Є” писав про його пісню “Знову”, яка з першого дня почала віруситися у Тік-Тоці та набирати популярність.

SadSvit — молодий співак та постпанк-музикант Богдан Розвадовський з Івано-Франківська. Навесні він підкорив українські чарти та TikTok піснею «Касета», яку у своєму відео використав полк «Азов».

Цього тижня Golubenko та SadSvit представили спільну пісню “Дотики”.

Співачка ROXOLANA представила офіційне відео до пісні «Радісні очі», яка увійшла до її нового мініальбому «Настрій: спішити жити».

«Це пісня-спогад. Я знаю, що ми ніколи не повернемось у минуле і ніколи вже не будемо такими, як до початку великої війни, але я вірю в те, що наші очі знову випромінюватимуть справжні радість і щастя», - говорить ROXOLANA.

Відео стало метафорою зміни наших почуттів: так само, як день змінює ранок, а після буревію завжди приходить затишшя, так наші сум і розпач обов’язково зміняться радістю і спокоєм, вважають автори кліпу.

Ще одна спільна проектів Savrokks & 100лиця під назвою “Знову”.

“Ця пісня присвячується всім захисникам України”, - йдеться в описі до пісні.

Співачка Юлія Юріна (ЮЮ) була солісткою групи YuKo, яка у 2019 році вийшла у фінал Нацвідбору до Євробачення.

Тепер вона представила пісню “Голубочки”.


За основу пісні взята традиційна українська весільна пісня «Ой куди ж ви голубочки», пісня про дорослішання, прощання з дівочістю та дівуванням.

“Я багато років присвятила вивченню українського фольклору, намагалась популяризувати його, боролася з психічними розладами та депресією, пробувала себе в різних стилях, дивилась на себе зі сторони.
Так само, як й мільйони співгромадян відчуваю на собі наслідки війни, яка ще триває та робить навіть самих маленьких дорослими. Народну традиційну пісню «Голубочки» я хотіла переосмислити під іншою призмою. В українській традиції є три стани: народження, весілля, смерть. Кожен раз це перехідний етап, в якому людина перероджується. В нас всіх тепер є стан «Війна» та дорослішання від неї. Тому хочу переосмислити пісню, в якої прощаються з дівуванням та дівочістю в іншому баченні”, - розповіла співачка.

Enleo — псевдонім 20-річного Нікіти Леонтьева з Маріуполя, біографію якого “Сайт “Є” згадував раніше, коли хлопець випустив українську версію пісні “Another love” Тома Оделла.

Цього тижня співак представив першу свою сольну пісню “Чорнеморе”.

“Пісня “Чорнеморе” для мене має особливе місце в серці. Вона таїть у собі, мабуть, найсильніше бажання кожного українця - одного теплого, мирного дня поїхати у наш, український Крим на наше Чорне море, з друзями, з батьками, з коханою людиною. Ще у дитинстві я кожен вересень їздив туди разом із рідними, навіть попри початок семестру у школі. Цими спогадами я і наповнював цей трек, коли його писав”, - відмітив співак.

Рок-гурт “Діти інженерів” та виконавиця Халепа записали пісню “Непотріб”.

Виданню Liroom виконавці розповіли, що пісня про пошук шляху з цієї темряви депресивного епізоду, про думки та труднощі, із якими доводиться зіткнутись, та про слова, які не допомагають.

Київська музична продюсерка та YouTube-блогерка ТУЧА (Марія Тучка) поділилася першим синглом «Мій Верше» із майбутнього мініальбому. За словами виконавиці, у композиції вона пізнає власну сексуальність.”Верше” — це вершина гори, тобто її пік. У моїй пісні я ототожнюю цей пік із людиною, таємничим ліричним героєм. Крім того, “Верше” є моїм власним піком, тобто фізичним та емоційним оргазмом. Пізнати власну сексуальність — корисно для здоров’я, тож танцюйте і досліджуйте себе, особливо у ці часи» — коментує виконавиця виданню “Слух медіа”.

Цього тижня рок-гурт “Харцизи” представив свій альбом “Легенди дикого поля”.


Реліз може сподобатись тим, хто полюбляє старий рок і може бути альтернативою звичному до війни російському року.

Гурт Brunettes Shoot Blondes після чотирирічної паузи презентують сингл Stars Are Falling Down.Пісня була написана ще влітку 2022 року спільно з польським гуртом ATLVNTA. Це музична присвята мужності та стійкості українського народу, а також вірі в те, що свобода і правда переможуть.

«Текст пісні ми писали разом із польським гуртом ATLVNTA. Цікаво, наскільки були схожі наші емоції до несправедливої війни, яку розв'язали російська федерація. Емоції: одночасно і гіркота втрат, і впевненість у тому, що нас не зможуть зламати. Для нас важливо, що Україну підтримують музиканти та культурні діячі всього світу, ми знаємо, що ми не одні в боротьбі за справедливість. Це наша перша пісня з 2019 року, і для нас дуже хвилююче повернутися до нової музики», – розповідають музиканти, пише видання md-eksperiment.org.

Нагадаємо, що у 2019 році Brunettes Shoot Blondes презентували сингл Houston, з яким брали участь в нацвідборі «Євробачення-2019».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую