Футбол. «Агробізнес» здобув першу перемогу на зборах

Спорт 2253
Руслан Черненко став автором одного з двох голів у матчі проти ФК Калуш
Руслан Черненко став автором одного з двох голів у матчі проти ФК Калуш. Фото: з архіву

Команда з Волочиська провела свій другий контрольний поєдинок.

Суперником волочиського «Агробізнеса» став футбольний «Калуш» з Івано-Франківщини, який виступає в другій лізі. А матч команди провели на Львівщині в селищі Довге.

«Агробізнесу» вдалося двічі відзначитися у воротах суперника. Спочатку, на 20 хвилині матчу, в ворота «Калуша» забив Руслан Черненко. А вже в другій половині гри, на 66 хвилині поєдинку, гол у ворота суперника забив гравець, який перебуває на перегляді. У підсумку, «Агробізнес» переміг з рахунком 2:0.

Нагадаємо, у своєму першому спарингу під час зимової перерви в чемпіонаті України з футболу серед команд першої ліги «Агробізнес» в Івано-Франківську поступився «Прикарпаттю» з рахунком 3:0.

Вже 8 лютого команда з Волочиська проведе свій третій контрольний матч. Цього разу в Хмельницькому проти «Поділля». Матч запланований на 13.00 на стадіоні дитячо-юнацької спортивної школи №1, що на вулиці Спортивній, 14.