ye-logo.v1.2
26 Листопада, 2020

На Старокостянтинівщині поховали добровольця з Правого Сектору

Суспільство 2874
Фото: kam-pod.gov.ua

Прощалися з бійцем із позивним “Танчик” і в Кам’янці-Подільському.

Микола Флерко за позивним “Танчик” служив у п’ятому батальйоні ДУК “Правий сектор”. Загинув 28 лютого на 38 році життя від міни, випущеної бойовиками в районі села Піски. Учора, 4 березня, його провели в останню путь у Кам’янці-Подільському, де чоловік жив з дружиною, а поховали на Старостянтинівшині, де народився. Як зазначають у міськраді, коли виносили труну з Героєм, люди ставали на коліна.
Побратими згадують про Миколу як про людину неймовірно веселої та доброї вдачі та дуже талановитого механіка, який навіть із металобрухту міг зробити бойову техніку.
Попрощатися з Миколою Флерком прийшло близько тисячі кам’янчан на чолі з міським головою Михайлом Сімашкевичем. Михайло Євстафійович нагородив Миколу Флерко посмертно відзнакою “За заслуги перед міською громадою”. Також мер пообіцяв виконати одне з останніх бажань героя – придбати новий автомобіль для військових.
“Ми зібралися тут, щоб вшанувати пам’ять героя, людини, яка загинула за свою Україну, за нас із вами, захищаючи нашу державу, – зазначив Михайло Сімашкевич. - Я знав особисто бійця, і спілкуючись декілька тижнів тому, Микола звернувся з проханням допомогти із засобом пересування на передовій. Ми виконаємо його прохання і передамо його побратимам обіцяне авто”.
Після прощання тіло Героя повезли у село Деркачі на Старокостянтинівщину, де й поховали. Вдома у нього залишились дружина та троє дітей.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую