ye-logo.v1.2

Погода на тиждень: на Хмельниччину насувається тривала спека

Суспільство 2510

У таку погоду варто обмежити перебування на сонці у пікові години.

На жителів Хмельниччини чекає спекотний тиждень, в окремі дні температурні показники сягнуть рекордних позначок. Таку погоду зумовить повітря із пустельних регіонів Середньої Азії. Сильних опадів впродовж тижня синоптики не прогнозують, та все ж трохи подощить. Детальніше про те, яку погоду прогнозують у Хмельницькій області з 9 по 14 липня на сайті «Є ye.ua».

Вівторок, 9 червня, той єдиний день серед тижня коли синоптики прогнозують короткочасний дощ. Згідно з показниками синоптичної карти ресурсу «Ventusky» зранку дощ почнеться в Шепетівці та Полонному, а після обіду дійде до Старокостянтинова та Хмельницького. Температура повітря вночі буде в межах 16-19 градусів тепла, вдень термометри коливатимуться від 27 до 29 градусів вище нуля.

У середу, 10 червня, доба мине з невеликою хмарністю та без опадів. Згідно з прогнозом Українського Гідрометеоцентру, температурні показники не зміняться - вночі ті ж 16-19 градусів тепла, вдень повітря прогріється до 29 градусів з позначкою «плюс».

В четвер, 11 липня, стане спекотніше. В ночі температура повітря коливатиметься від 19 до 21 градусів тепла. Вдень стовпчики термометрів сягнуть позначки у +33 градуси. Впродовж доби невелика хмарність та без опадів.

П'ятниця, 12 липня, має пройти за схожим сценарієм. Мінлива хмарність і жодних опадів. Температурні показники втримаються на позначках +21 градус вночі та +33 градуси вдень.

А от у суботу, 13 липня, стане ще спекотніше. Згідно з прогнозом ресурсу «Meteofor», денна температура повітря може сягнути +34 градуси, а в Шепетівці та Кам'янці-Подільському +35 градусів. Вночі стовпчики термометрів коливатимуться від +19 до +22 градусів. Доба мине з невеликою хмарністю та без опадів.

Високі плюси будуть і у неділю, 14 липня. Нічна температура повітря буде в межах 21 градуса вище нуля. Вдень стовпчики термометрів покажуть +33 у Хмельницькому та Шепетівському районах, а у Кам'янець-Подільському районі сягнуть позначки у +35. Опадів синоптики не прогнозують.

Читайте також: «А там, на небі, мій татусь»: історія Героя-захисника Романа Сіка з Дунаєвеччини

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую