ye-logo.v1.2
14 Грудня, 2019

Суд переніс розгляд справи хмельницького депутата, який несвоєчасно подав декларацію

Маргарита ЧУБА Суспільство 1079
Хмельницький суд переніс розгляд справи хмельницького депутата, який несвоєчасно подав декларацію
Хмельницький суд переніс розгляд справи хмельницького депутата, який несвоєчасно подав декларацію. Фото: автора

Засідання переносили вже кілька разів.

Сьогодні, 18 жовтня, у Хмельницькому міськрайонному суді мали слухати справу про несвоєчасне подання декларації депутатом Хмельницької міської ради Олександром Скочелясом. Однак, розгляд перенесли, оскільки депутат не з'явився до зали суду.

Підготовче засідання переносили вже кілька разів. Сьогодні розгляд справи розпочався із запізненням на півгодини. Як і минулого разу, знову не з’явився депутат.

Сторощук Оксана, адвокат депутата, аргументувала його відсутність тим, що Олександр Скочеляс знаходиться на засіданні постійної комісії.

Однак, засідання постійної комісії, в яку входить депутат заплановане на 14:00, а розгляд справи був призначений на 12.00 годину.

Прокурор Олександр Гринь, який представляє обвинувачення, зазначив, що участь особи, яка притягується до відповідальності, обов’язкова, адже потрібно заслухати його пояснення, а тому попросив перенести засідання.

Захисниця депутата заявила, що клопотання прокурора підтримує.

У зв'язку з тим, що участь особи, яка притягується до адміністративної відповідальності за корупційне правопорушення є обов'язковою, суд відклав розгляд справи.

Справу перенесли на 12.00 годину 15 листопада 2017 року.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую