ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Головний земельник області живе за зарплату і кредити, а їздить на чужому авто

Суспільство 2731
Василь Василенко на Хмельниччині працює півроку.
Василь Василенко на Хмельниччині працює півроку.. Фото: автора

Начальник Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Василь Василенко задекларував своє майно

Василь Василенко очолив Держгеокадастр Хмельницької області не так давно – у вересні 2017. Проте ця посада для нього не нова, адже протягом попередніх семи років він займав аналогічну - у Волинській області. 

Згідно з декларацією, значних змін у доходах не відбулося. Як і минулого року, сім’я живе за рахунок зарплати чиновника та кредитів, оформлених на нього та дружину.

У 2017 році він, згідно із декларацією, заробив 189 420 гривень, що на 56 857 гривень більше, ніж у 2016. З них 142 582 гривні отримав на минулій роботі – у Головному управлінні Держгеокадастру у Волинській області, 45 835 гривень – за неповні чотири місяці роботи керівником Держгеокадастру Хмельницької області, ще тисячу гривень – дохід від викладацької діяльності. Василенко у 2017 отримав 47,8 тисяч гривень кредитних коштів, а дружина – ще 10,6 тисяч гривень.

Свої заощадження чиновник зберігає готівкою. Порівняно з минулим роком його грошові активи зросли на 33 тисячі гривень (у 2016 – 95 тисяч гривень, у 2017 – 128 тисяч). На рахунку у банку має лише 210 гривень. Також Василь Василенко задекларував акції в ПАТ «Кульчинський силікатний завод» вартістю 404 грн.
Крім того, наприкінці 2017 року посадовець отримав у користування позашляховик Opel Antara 2011 року випуску. Власного автомобіля родина чиновника не декларує.

Решта статків залишились незмінними. Голові Держгеокадастру належить квартира у Володимирі-Волинському площею 57 квадратних метрів, яку він придбав ще у 2001 році за 24 тисячі гривень (за декларацією, там він мешкає і зараз). Також він є співвласником будинку площею 101 квадратних метрів в місті Устилуг. Сім’я Василенка володіє трьома земельними ділянками у Волинській області. Чиновник є власником 25 соток у Рованцях, а його дружина має ділянку розміром у 500 квадратних метрів у селі Сомин та 12 соток в селі Забороль.

Нагадаємо, раніше сайт «Є» повідомляв, що задекларували нардепи Олександр Ксенжук, Сергій Мельник, Віктор Бондар, Сергій Лабазюк, Андрій Шинькович та Роман Мацола.

Автор Надія ГЕЙЧУК
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую