ye-logo.v1.2
22 Березня, 2019

Сьогодні для 32 тисяч хмельницьких школярів пролунав останній дзвінок

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 2837
Цього року у Хмельницькому прощаються з школою 1550 випускників
Цього року у Хмельницькому прощаються з школою 1550 випускників. Фото: автора

Замість традиційної лінійки, хмельницькі школярі проходили квести та брали участь у флешмобах. Але не всюди.

Сьогодні, 25 травня, у 42 загальноосвітніх навчальних закладах Хмельницького пролунав останній дзвінок. Понад 32 тисячі учнів сказали школі «Прощавай!» Назавжди покинуть шкільні парти 1550 одинадцятикласників.

«Сьогоднішнє свято ми вже не називаємо останнім дзвінком, а святом закінчення навчального року. Другий рік поспіль ми не робимо стандартних лінійок, які були у наші часи. Зараз це – флешмоби, квести, ігри та розваги. Кожен клас має свої завдання – одинадцятикласники по карті шукаю скарби, п’ятикласники брали участь у флешмобі «Побудуй фігуру», шестикласники проходили квест «Знай наших», а учні 7-8 класів потрапили в «Зачарований клас», звідки шукали вихід та розгадували загадки. А ще до школярів приїхали курсанти-кінологи прикордонної академії з дресированими собаками», - розповіла Оксана Шмагрьова, заступник директора з виховної роботи хмельницької школи №25.

Попри останній дзвоник, у міському Департаменті освіти на науки розповіли, що це ще не кінець школи. Так, учні 9 класів ще складатимуть іспити Державної підсумкової атестації до середини червня. А випускники 11 класів складатимуть ЗНО, яке розпочалося 22 травня і закінчується 13 червня (основна сесія).

  

На свято до учнів 25-ої школи приїхали курсанти-кінологи, які показали навички дресирування собак. Школярі теж мали можливість спробувати себе у ролі дресирувальника

Крім того, у школах триватиме навчальна практика, в рамках якої учнів водитимуть на різноманітні екскурсії. У 2018 році навчальна практика передбачена для учнів 1-4, 5-8 і 10 класів.

Також у Департаменті повідомили, що цього року випускні вечори для учнів 11 класів відбудуться після складання зовнішнього незалежного оцінювання. Кожна школа сама обере дату проведення цього дійства.

«Ми рекомендуємо провести це свято з 19 по 24 червня. Вручення золотих медалей для найуспішніших учнів хмельницьких шкіл призначене на 26 червня», - каже Роман Миколаїв, керівник Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради.

 

Молодші школярі чекали цього дня із нетерпінням, адже попереду – омріяні канікули

Якщо у школі №25 відмовилися від традиційної лінійки, то, до прикладу, в СЗОШ №1 вона пройшла за "традиційним сценарієм". Нагородження учнів похвальними листами та грамотами розтягнулося на півгодини. Утім, школа №1, мабуть, здивувала іншим - місцем проведення останнього дзвонику. Вперше його провели не біля навчального закладу, а в парку імені Чекмана.

Вчителі СЗОШ №1 провели своїхв випускників на майданчику в парку Чекмана

Ось така фотозона з'явилася в парку Чекмана на свято осаннього дзвоника

Випускниці одного з класів завітали на лінійку в однакових сукнях

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео