ye-logo.v1.2
23 Жовтня, 2020

Підсумки дня: почесні громадяни, підсудні чиновники і затримані «вимагачі» грошей

Суспільство 1022
Якщо ви не мали моливості слідкувати за новинами протягом дня, то ми для вас зробили підбірку.
Якщо ви не мали моливості слідкувати за новинами протягом дня, то ми для вас зробили підбірку. . Фото: rbc.ua

Яким було сьогодні 6 червня у новинах і фактах.

Сьогодні Конституційний суд визнав скасування депутатської недоторканності такою, що відповідає Конституції. Рішення було ухвалено сьогодні у ході закритого засідання суду.

Щодо новин Хмельниччини, то варто зазначити, що сьогодні відбулася презентація проекту реконструкції Хмельницького аеропорту. Весь процес реконструкції може зайняти, відповідно до розрахунків, від трьох (оптимальний сценарій реалізації) до 7 років (тривалий сценарій реалізації). Варто зазначити, що лише проектно-кошторисна документація обійдеться області у суму 15-20 мільйонів гривень.

Також сьогодні, після тривалих судових засідань, до зали суду нарешті з’явився секретар Хмельницької міської ради Михайло Кривак. Щоправда засідання попросив перенести, бо цього разу…не було його захисника.

Тим часом правоохоронці затримали злочинну групу, яка протягом останніх півроку займалась вимаганням коштів із підприємців, які здійснюють пасажирські перевезення із автовокзалів міста Хмельницького та області. Члени групи «обклали» даниною водіїв усіх маршрутних автобусів, які були змушені, заїжджаючи кожного разу на територію автовокзалів, сплачувати 25 гривень за зупинку, посадку та висадку пасажирів. Водіям, які відмовились виконувати вимоги, члени групи пошкодили їхні транспортні засоби: побили вікна, порізали колеса і заборонили заїжджати на території автовокзалів.

А в Кам’янці-Подільському прокоментували пожежу в готелі «Україна». Міський голова Михайло Сімашкевич зазначив, що місто не готове до побідних пожеж, адже немає відповідного оснащення для гасіння на висотних приміщеннях.

Але Кам”янець відомий своїми фестивалями, а не пожежами і вже у найближчі вихідні там відбудеться ралі на ретро-автомобілях, показ ретро-одягу та виставка капелюшків… Це і багато іншого можна буде спостерігати на фестивалі «Ретрофест-2018» 8-10 червня. А ось завтра у Хмельницькому, на стадіоні Національного університету покажуть мультфільм «Таємниця Коко» під відкритим небом, а 10 червня, в Палаці творчості дітей та юнацтва (вулиця Свободи, 2/1). відбудеться вечір-спомин, присвячений пам’яті героя російсько-української війни Олександра Цисара.

Нагадуємо, на сайті є триває опитування: Звідки ви найчастіше дізнаєтеся новини? 
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую