ye-logo.v1.2
22 Травня, 2019

Підсумки дня: дефіцит хлору, екопроблеми та ДТП з різними наслідками

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 807
Кілька новин дня стосуються питань екобезпеки
Кілька новин дня стосуються питань екобезпеки. Фото: bigkiev.com.ua

Яким було 9 липня у новинах Хмельниччини.

Понеділкові новини були багаті на різноманітні події – від радісних, переможних, до трагічних та проблематичних.

Два гран-прі привезли юні кам’янчани з творчого Міжнародного фестивалю. Окрім того, діти завоювали ще низку перемог, тож, як бачимо, талановита зміна у нас підростає. Також довкола цифри «два» нині з’явилася ще одна гарна новина: дві автівки передали хмельничани нашим бійцям, які захищають країну на Сході. Долучилися до справи і пересічні жителі області, і волонтери, і влада.

Тим часом у кримінальній хроніці дві новини сьогодні пов’язані з наркотиками. Так підозрілу речовину патрульні міста знайшли в чоловіка на залізничному вокзалі, а в Чемеровецькому районі правоохоронці виявили в місцевої жительки посіви конопель. В обох випадках поліція вбачає ознаки протиправних дій.

Уже пообіді у Хмельницькому в ДТП потрапила маршрутка з пасажирами. Є травмовані, на щастя усі живі. А от інформація про аварію на Городоччині – з невтішним кінцем. Травмовата в ДТП жінка померла в лікарні, а ще кілька людей перебувають під наглядом лікарів.

Також сьогодні відбувся суд у справі депутата облради: Микола Харкавий з’явився, але засідання тривало недовго.
Кілька новин сьогодні стосувалися проелем екологічних. Так екологи та лабораторний центр оприлюднили результати проб води в річці Смотрич, де кількома тижнями раніше масово гинула риба. А в «Хмельницькводоканалі» розповіли чи загрожує екологічна катастрофа Хмельницькому через те, що в Україні виник дефіцит речовини, якою знезаражують воду, що тече з наших кранів. На Шепетівщині, де потерпають соснові ліси від заселення короїдом, науковці шукали шляхи порятунку зелених насаджень.

Не обійдеться, ймовірно, безекологічних новин і завтрашній день, адже в Красилові громадськість знову зафіксувала небезпечні скиди у річку Случ.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео