ye-logo.v1.2
26 Травня, 2019

Підсумки дня: чергові «військові» втрати і «непрогнозовані» синоптики

Алла СОБКО Суспільство 693
Синоптики кажуть, в серпні погода буде м'якшою.
Синоптики кажуть, в серпні погода буде м'якшою.. Фото: автора

Якими б не були новини, інформація про чергові втрати наших військових затьмарюють навіть найпозитивніші із них.

Сьогодні стало відомо про втрату двох військових: 35-річний Богдан Блінчук, який служив у 48-ій окремій механізованій бригаді та Володимир Откідич, який помер перебуваючи у госпіталі після ДТП. Він був оборонцем Донецького аеропорту.

Також сьогодні Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України ухвалило рішення щодо будівництва нових амбулаторій у сільській місцевості. Заявляють, що на Хмельниччині таких буде 27 у сільській місцевості.

А в Городку виникли проблеми із школою з польською мовою навчання. Польська спільнота наполягає, щоб в назві залишилися слова "з польською мовою навчання", а в юстиції не реєструють статут, кажуть, Закон України не дозволяє таке формулювання. Поки питання не вирішено остаточно.

Тим часом у Нетішині підрахували збитки вчорашньої негоди, яка пронеслася містом. За словами міського голови Олександра Супрунюка, фінансові збитки від стихій сягають мільйонів, але наразі поки не до цифр. Потрібно усе відновити.

До речі, синоптики й на сьогодні прогнозували грози, але, дякувати Богу, їх не було. Принаймні у Хмельницькому.

А ось чи будуть дощі і грози у серпні, чи все таки пощастить «пошкваритися» під сонцем, поки теж ніхто не може стверджувати. Відомо лише, що серпень буде теплим та зі значно меншою кількістю опадів. Погода дає можливість вдосталь насолодитись літом та зібрати урожай.

Читайте також: Кругообіг грошей: як на місці, де були нори лисиць, тепер непогано заробляють

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео