ye-logo.v1.2
23 Травня, 2019

Підсумки дня: акції добра та сумні новини з доріг

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 764
Не минув сьогодгнішній день без добрих новин
Не минув сьогодгнішній день без добрих новин. Фото: автора

Яким було 1 серпня у новинах.

Перший день останнього літнього місяця був спекотним у плані погоди, і помірним – у новинах. Його можна було б назвати навіть спокійним в інформаційному прані, якби… не вранішня аварія під Хмельницьким. Без повідомлень про ДТП, на жаль, не минає майже жоден день. На «Давидковецькому» перехресті зіткнулися дві автівки. Два тижні тому тут уже була аварія за участі автобуса, трактора та вантажівки. Якщо тоді обійшлося без травм, то сьогодні на лікарняне ліжко потрапили троє пасажирів автівок. Серед них – семирічна дитина... Уже під вечір стало відомо про ще одну ДТП неподалік села Тиранівка Хмельницького району. У ній загинуло двоє людей...

Уже сьогодні стало відомо, чи відремонтують арку з розпилювачем води, встановлену в обласному центрі на Проскурівській, яку розтрощили вандали. Як то кажуть, не минуло й місяця (її встановили 12 липня), як у когось засвербіли руки…

Тим часом мешканців одного з сіл на Ізяславщині «тероризують» руді хижаки. Жителі села Васьківці на Ізяславщині потерпають від лисиць, які занадилися у село, бо вони не лише крадуть домашню птицю, а й є потенційним джерелом такого небезпечного захворювання, як сказ.

Не минув день і без добрих новин. Так, акцію добра сьогодні влаштували благодійники в міській дитячій лікарні і подарували медичному закладу таку необхідну для лікування дітей сучасну апаратуру. Тим часом благодійний фонд «Карітас» також оголосив акцію під назвою «Шкільний портфелик». Основна мета – зібрати необхідне шкільне приладдя для дітей, родини яких опинились у складних життєвих обставинах.

У Кам’янці –Подільському за добрі справи взялися музейники та розпочали знімати ролик для людей з вадами слуху. У відео покажуть коротку екскурсію музейними об’єктами. Таким чином працівники Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника хочуть зробити цікавинки, які є у музеї, доступнішими до кожного. А в Хмельницькому тим часом усіх охочих запрошують взяти участь у фотоконкурсі "Хмельницький крізь об’єктив", присвяченому Дню міста і чекають на цікаві фото як від містян, так і від гостей міста.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео