ye-logo.v1.2
21 Травня, 2019

День міста на мільйон: Хмельницький готується до святкування 587-річниці

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 2954
Святкування Дня міста відбудеться під гаслом «Майбутнє прекрасне»
Святкування Дня міста відбудеться під гаслом «Майбутнє прекрасне». Фото: з архіву

Цьогорічне свято пройде 29-30 вересня.

Цього року Хмельницькому виповнюється 587 років (з часу першої писемної згадки). В міському управлінні культури та туризму пропонують відзначити його під гаслом - «Майбутнє прекрасне».

«Вже три роки поспіль обласний центр відзначав День міста з певною концепцією. Ми святкували 585-ту річницю під гаслом «День міста з романтичним настроєм». Минулого року ми обрали концепцію «Знай наших», а цьогоріч, ми пропонуємо усім хмельничанам повірити, що «Майбутнє прекрасне», - каже начальник управління культури і туризму міськради Артем Ромасюков.

На проведення цьогорічного свята з міського бюджету було виділено 900 тисяч гривень. Тендер з назвою «Послуги з організації і проведення заходу «День міста» вже розміщений у системі «Прозорро».

«Ця сума буде витрачена на гонорари артистів, створення інсталяцій, технічне забезпечення та інші організаційні витрати. Сценарій свята розробляли спеціалісти. Зважаючи на концепцію свята, цьогоріч вирішили запросити балет «Життя» з програмою «Etnoeволюція», музичні гурти «Тhe Hardkiss», «PATSYKI Z FRANEKA» та «5 Vymir». Окрім цього, біля кінотеатру ім. Тараса Шевченка заплановано проведення космічної вечірки за участю провідних діджеїв Хмельницького та України. Також, поблизу торговельного центру «Дитячий світ» проводитиметься інсталяція Віктора Сидоренка «Depersonalization». Сподіваємося, хмельничанам сподобаються їх виступи і свято пройде на славу», - каже Артем Євгенович.

Нагадаємо, минулого року Хмельницький святкував День міста зі «Станзою», «Чумацьким Шляхом», «Мотор’Роллою» та «Онукою».

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео