ye-logo.v1.2
5 Липня, 2020

Кам’янець-Подільський хоче стати молодіжною столицею України

Суспільство 1974
Конкурс «Молодіжна столиця України» проводиться щороку, відзначаючи найкраще місто країни для проживання та розвитку молоді
Конкурс «Молодіжна столиця України» проводиться щороку, відзначаючи найкраще місто країни для проживання та розвитку молоді. Фото: uk.wikipedia.org

Торік місто потрапило до 10-ки фіналістів.

Вдруге Кам'янець-Подільський подаватиме заявку на перший національний конкурс від міністерства молоді та спорту України з відзначення найкращого міста для проживання та розвитку молоді.

25 жовтня в сесійній залі Кам’янець-Подільської міської ради відбудеться презентація конкурсу. Тож активну молодь міста запрошують взяти участь у заході.

Зазначимо, що конкурс «Молодіжна столиця України» проводиться щороку, відзначаючи найкраще місто країни для проживання та розвитку молоді. А також ставить перед собою мету активізації співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді у містах України. Окрім того, покращення співпраці місцевої влади та представників молодіжного середовища в усіх містах України, поширення кращих практик такої співпраці та успішних кейсів втілення молодіжної політики на місцевому рівні.

Нагадаємо, що у 2017-му році Кам’янець-Подільський потрапив до 10-ки фіналістів конкурсу! А молодіжною столицею-2018 став Львів.

У 2015-му, до речі, місто над Смотричем стало учасником конкурсу "Молодіжна столиця Європи", та також увійшло в десятку претендентів на такий статус.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую