ye-logo.v1.2
21 Травня, 2019

Підсумки дня: Шепетівка без тепла й газу, але з канікулами, та цінний урок для пішоходів

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 769
Відомо, що без газу можуть також опинитися 9 сіл Шепетівського району
Відомо, що без газу можуть також опинитися 9 сіл Шепетівського району. Фото: kievvlast.com.ua

Якими були новини 12 листопада.

Поки синоптики обіцяють наближення зими і відчутне похолодання, в одному з міст Хмельниччини, а саме в Шепетівці, стає «гаряче». Але не від тепла, а від пристрастей, що накаляються довкола питання тепла та газопостачання в місті. Так, ситуація з теплом в Шепетівці вже котрий опалювальний сезон поспіль критична. А відзавтра на містян чекають ще й проблеми з газом. Оскільки місцеве теплопостачальне підприємство ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» досі не погасило борги за газ, але здійснює несанкціоновані підключення котелень до газорозподільчої мережі, ТОВ «Шепетівкагаз» вирішило вдатися до радикальних методів: від завтра, 13 листопада, тиск в газорозподільній мережі Шепетівки газівники понизять до 0, щоб від’єднати котельні. 

Також наразі відомо, що без газу можуть опинитися 9 сіл Шепетівського району. Як повідомляє «День за днем», майже всі перелічені села належать до Судилківської ОТГ - Судилків, Білокриниччя, Красносілка, Лозичне, Плесна, Пліщин, Городище, Пашуки та Серединці.

Схожа ситуація з відсутністю тепла в помешканням містян торкнулася не лише Шепетівки, а й таких українських міст як Кривий Ріг та Сміла. Сьогодні голова Асоціації міст України, мер Києва Віталій Кличко звернувся до Президента України та Кабінету Міністрів невідкладно втрутитися у ситуацію зі зривом опалювального сезону в цих містах.

Окрім того, сьогодні в Шепетівській міській раді відбулось позачергове засідання виконавчого комітету. Було розглянуто питання щодо тимчасового призупинення освітнього процесу в ЗОШ № 1 (крім філії початкової ланки в ДНЗ № 11), ЗОШ № 4, СЗОШ № 2, НВК № 2 «ЗОШ-гімназія». Таке рішення прийняли через загрозу зниження тиску газу у місті та затримку в запуску вже під’єднаних модульних котелень. Отож, уже завтра школярі цих шкіл підуть на вимушені канікули аж до стабілізації ситуації.

Тим часом Хмельницькому сьогодні пішоходам нагадали про правила дорожнього руху. Аби продемонструвати можливі наслідки їх порушення активісти та патрульні поліцейські змоделювали ситуацію. Для цього на перехресті у центрі Хмельницького під колеса автомобіля поклали манекен і накрили поліетиленом.Таким інсценуванням хотіли привернути увагу громадян, які переходять дорогу в місцях, недозволених для цього, і показати найгірший наслідок цих дій.

І наостанок варто нагадати, що завтра один з мікрорайонів Хмельницького буде без води. Тож, поки ще є можливість, варто запастися.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео