ye-logo.v1.2
20 Лютого, 2019

Що буде на місці демонтованих атракціонів у парку Чекмана?

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 1380
"Веселі гірки" демонтують вже третій день . Фото: автора

Хмельничани можуть запропонувати свої варіанти.

Поки "Веселі гірки" продовжують різати на металобрухт, журналісти сайту "Є" вирішили дізнатися, що буде на місці старих атракціонів. Як розповів директор комунального підприємства "Парки і сквери міста Хмельницького" Олександр Бондарчук, зараз ще невідомо, як використають територію.

"У нас були нещодавно громадські слухання, де обговорювалось це питання. Тоді кожен охочий вносив свої пропозиції. Одні хотіли, щоб там зробили майданчик для цирку, інші ще щось пропонували. Перед Новим роком "Група 109", яка займається реконструкцією парку, знов проведе слухання, - розповідає Олександр Бондарчук. – Поки я не можу сказати, що там зараз буде. Можливо, на майбутніх слуханнях хтось внесе альтернативну пропозицію".

Нагадаємо, під час перший громадських слухань говорили про те, як можна поліпшити планування території. На наступній зустрічі учасники львівської організації "Група 109" презентували проект майбутньої реконструкції парку Чекмана.

Тоді архітектори розповіли, що хочуть алею з атракціонами розширити до площі, а зруйновані атракціони відновити. Це ж вони запропонували зробити і з територією, де зараз колесо огляду, з боку мікрорайону Гречани.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас