ye-logo.v1.2
26 Травня, 2019

Підсумки дня: що відомо про візит Президента, полонених моряків та Томос для України

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 2278
За попередніми повідомленнями, проведення об'єднавчого собору помісної православної церкви України має відбутись у грудні
За попередніми повідомленнями, проведення об'єднавчого собору помісної православної церкви України має відбутись у грудні. Фото: 24tv.ua

Якими були новини 29 листопада.

Сьогодні, у четвер, 29 листопада, продовжуємо стежити за ситуацією, що стосується подій в Керченській протоці: в полоні у росіян перебуває наш земляк шепетівчанин Сергій Цибізов. Наразі відомо, що уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова вимагає від російської колеги Тетяни Москалькової перевірити інформацію про місце перебування захоплених росіянами українських моряків, пише Українська правда. Як ми повідомляли раніше, є інформація, що сьогодні частину моряків вивезли з окупованого Криму до Москви, ймовірно, до в'язниці Лефортово. Наразі невідомо, де перебуває Сергій Цибізов з Шепетівки.

Одна з головних новин дня на Хмельниччині стосується чергового візиту Президента Петра Порошенка. Президент планує приїхати вже завтра, 30 листопада. На Хмельниччині він проведе, щонайменше, дві зустрічі. Нагадаємо, Петро Порошенко відвідував нашу область минулого місяця, а саме 11 жовтня під час військових навчань «Чисте небо» в Старокостянтинові.

Україна ж в очікуванні Томосу. Сьогодні Синод Константинополя затвердив проект статуту православної церкви в Україні. Хоч Синод Вселенського патріархату не повідомив остаточної дати проведення об'єднавчого собору помісної православної церкви України, проте за попередніми повідомленнями, він має відбутись у грудні.

А от у Хмельницькому сьогодні розповіли, як готують місто до новорічно-різдвяних свят. Головну ялинку уже майже прикрасили, а найближчими днями відбудеться її святкове відкриття та запрацює передноворічний ярмарок.

Не зайве буде нагадати, що вже цієї ночі очікується «міцний» мороз, і на Хмельниччині починають діяти пункти обігріву для тих людей, хто потребує підтримки.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео