ye-logo.v1.2
20 Серпня, 2019

Підсумки дня: охорона ялинки, суди і мільйонери-чиновники

Ангеліна Мовчан Суспільство 745
Яким був понеділок, читайте у короткому огляді новин.
Яким був понеділок, читайте у короткому огляді новин. . Фото: автора

Яким був перший день тижня читайте у короткому огляді новин.

Що день, то все ближче до новорічно-різдвяних свят і місто наше вже виблискує свяковими вогнями. А щоб ні головна ялинка, ні святкові фігури не постраждали від рук невідомих зловмисників, міська влада найняла приватну охорону. Центральну ялинку, як і частину вулиці Проскурівської, де встановлені інші новорічні фігури, охороняє приватна охоронна фірма. Чергуватиме цілодобова охорона до 18 січня.

Можливо вже наступного року до таких заходів безпеки не доведеться вдаватися, адже, у Хмельницькому планують збільшити кількість відеокамер на вулицях міста, які аналізуватимуть зображення. Як ідеться в пояснювальній записці до проекту рішення про бюджет на 2019 рік, на придбання обладнання та програмного забезпечення системи відеоспостереження за громадськими місцями, важливими та стратегічними об’єктами міста, дорожнім рухом, для КП "Хмельницькінфоцентр" передбачено 1,5 мільйона гривень.

У Міністерстві інфраструктури України оприлюднило данні про використання грошей дорожнього фонду на ремонт доріг місцевого значення. Згідно з даними, лідером у освоєнні коштів стала Хмельницька область з показником в 100%. Хмельниччина на 2018 рік отримала 456 мільйонів 533,5 тисячі гривень субвенції.

Тим часом у судах сьогодні роботи вистачало. Незабаром у Хмельницькому суд розгляне справу директора комунального підприємства, якого підозрюють у заволодінні бюджетними коштами. За даними прокуратури області у вересні 2014 року керівник підприємства підрядника уклав із директором школи договір про проведення капітального ремонту банно-прального корпусу. А вже коли підписував акти приймання виконаних робіт, вніс відомості, що частково не відповідають дійсності, внаслідок чого завищив їх вартість на суму 167 тисяч гривень.  

Ще один суд, який розглядав справу «тернопільських прокурорів» вчергове переніс засідання по причині, що судді взяли самовідвід, а інші, яких визначила автоматична система відбору, ще не надали своєї згоди на розгляд справи.

Тим часом кадрові зміни сталися у Хмельницькому районі. Олександр Крупа, син начальника Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області та головного лікаря Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи, став першим заступником голови Хмельницької РДА. Як кандидат на посаду Олександр Крупа, разом із сім’єю, декларують чимало нерухомості та мільйони гривень на рахунках. 

Тиждень лише розпочався, тому маєте час визначитися, куди піти 10-16 грудня
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую