ye-logo.v1.2
22 Січня, 2019

Підсумки дня: монетизація субсидій та грип типу А

Володимир ХОЛОД Суспільство 698
Вже з першого січня 2019 року в Україні субсидії будуть монетизувати
Вже з першого січня 2019 року в Україні субсидії будуть монетизувати. Фото: segodnya.ua

Якими були новини 27 грудня.

Незважаючи на наближення свят, новин сьогодні вистачало на будь-яку тематику. Отож, коротко про новини дня, що минає.

Сьогодні в Києві відбулося засідання уряду, на якому прийняли змінити систему монетизації субсидій з 1 січня. Передбачено, що з нового року в грошовій формі надаватимуться субсидії тим домогосподарствам, які вперше звернуться за її отриманням. Ті, кому вона призначена в поточному році, продовжуватимуть отримувати її до закінчення опалювального періоду згідно з діючим нині порядком. Як пише «Економічна правда», з травня 2019 року субсидії надаватимуться в грошовій формі всім домогосподарствам, які їх отримували в опалювальний сезон, також почнуть надаватися в грошовій формі пільги на оплату житлово-комунальних послуг. 

Закон, що зобов'язує Українську православну церкву Московського патріархату вказати в своїй назві приналежністьдо Російської православної церкви, відсьогодні набув чинності. «Документ передбачає, що релігійна організація, що входить у структуру релігійної організації з центром у державі, що зробила військову агресію проти України і тимчасово окупувала її територію, зобов'язана у назві відображати приналежність до такої релігійної організації за межами країни. Така релігійна організація в Україні буде зобов'язана у своїй статутній назві повністю вказувати назву тої організації, частиною якої вона є, і центр якої знаходиться за межами України, з допустимим додаванням слів «в Україні», - пише «Дзеркало тижня». - Після прийняття відповідного закону Верховною Радою в УПЦ МП звернулися до президента України Петра Порошенка з проханням застосувати право вето до цього закону, оскільки вважають «закон антиконституційним і мають намір захищати свої права усіма законними способами». Однак 22 грудня Порошенко підписав закон».

А тим часом на Хмельниччині вже друга парафія РПЦ перейшла до Православної церкви України. Після парафії Свято-Миколаївської громади села Доброгорща Хмельницького району, приєднатися до Православної церкви України виявила бажання парафія на честь ікони Божої Матері «Неопалими Купіна», що в Хмельницькому.

Високий рівень захворюваності на грип та ГРВІ продовжують спостерігати в Хмельницькому. Медики кажуть, що це сезонне явище. Утім, вже у 19 хворих підтверджено грип типу А. Наразі в інфекційній лікарні обласного центру перебувають понад півтори сотні хворих на різні недуги.

А ще сьогодні відбулася позачерголве сесія Хмельницької міської ради. І там також не оминули тему медицини. Щоправда, говорили не про захворюваність, а вирішували, що робити з міськими поліклініками. У підсумку створили «Хмельницький міський лікувально-діагностичноий центр» шляхом об’єднання чотирьох поліклінік та міського лікувально-діагностичного центру. Перехідний процес та юридичні питання об’єднання медзакладів, відбуватиметься протягом трьох місяців та відвідувачі закладів цього не відчують. Принаймні, в цьому запевняє керівник медичної галузі міста Борис Ткач.

Зазнали відсьогодні зазнали змін і деякі маршрути пасажирського транспорту міста. Так, з'явився новий маршрут №2А, який курсуватиме за тим самим, що і №2. Єдине, що на №2А їздитимуть маршрутки, а на №2 – автобуси комунального підприємства.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео