ye-logo.v1.2
22 Серпня, 2019

Владика Епіфаній розповів про те, коли можливий перехід святкування Різдва на 25 грудня

Олександр НІКІТІН Суспільство 660
"Якщо церква побачить, що більшість православних християн в Україні готові сприйняти це, хочуть святкувати саме за новим стилем, тоді не виникне жодних проблем", - сказав владика Епіфаній. Фото: REUTERS

Все залежить від людей.

Православна церква України може святкувати Різдво не 7 січня, а за новим григоріанським календарем 25 грудня. Утім, за певних обставин. Яких? Про них Митрополит Київський і всієї України Епіфаній розповів в інтерв'ю телеканалу «ZIK».

«Більшість помісних православних церков святкують Різдво за новим, григоріанським, календарем. І ми це можемо робити у майбутньому, якщо це буде сприймати український народ, сказав владика Епіфаній. - Зараз передбачити, скільки потрібно років для цього, доволі складно. Якщо церква побачить, що більшість православних християн в Україні готові сприйняти це, хочуть святкувати саме за новим стилем, тоді не виникне жодних проблем».

Раніше митрополит Київський і всієї України Епіфаній в інтерв’ю телеканалу «ICTV» говорив, що питання про перенесення Різдва з 7 січня на 25 грудня поки є не на часі. За його словами, це потрібно втілювати у життя поступово, інакше у суспільстві може статися розкол і внестися смута.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую