ye-logo.v1.2
20 Серпня, 2019

Підсумки дня: військовополонені й під захистом та краєвиди Дністра у кліпі

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1146
Краєвиди Дністра приваблюють не лише туристів, а й артистів
Краєвиди Дністра приваблюють не лише туристів, а й артистів. Фото: traveller.com.ua

Якими були новини середи 13 березня.

Сьогодні у новинах Хмельниччини обговорювали події, що сталися напередодні та, звісно ж, свіжі новини. Так, правоохоронці розповіли, що з зони Операції об’єднаних сил повернулися три десятки працівників поліції Хмельниччини. Як повідомляють у Нацполіції області, правоохоронці несли службу на блокпостах та допомагали місцевим поліцейським в охороні публічного порядку. Серед них, до речі, і єдина жінка - старший інспектор роти Вікторія Іванюк, для якої це було вже друге відрядження в зону ООС.

А ще, знову ж таки із зони ООС повернувся мобільний ветеринарний пункт ГУНП в Хмельницькій області. Він – такий єдиний в Україні. Мобільний ветеринарний пункт був створений на базі кінологічного центру ГУНП в Хмельницькій області та тиждень поспіль був у відрядженні в зоні проведення Операції Об’єднаних Сил, де спеціалісти надавали допомогу службовим собакам.

У новинах всеукраїнських обговорювали заяву ООН щодо українських військовополонених моряків. В Організації Об’єднаних Націй заявили, що моряки, яких захопили біля Керченської протоки можуть вважатися військовополоненими і знаходяться під захистом Женевської конвенції. Про це йдеться в доповіді щодо ситуації в Україні, яку опублікувало Управління верховного комісара ООН з прав людини. Нагадаємо, серед полонених – наш земляк Сергій Цибізов.

Також сьогодні стало відомо, що незабаром втретє у Хмельницькому відбудеться конкурс «Благодійна Хмельниччина - 2018». Це регіональний етап конкурсу «Благодійна Україна», який на Хмельниччині реалізовує громадська організація «Мистецька сотня «Гайдамаки». До участі запрошують доброчинців, меценатів, волонтерів, громадські та благодійні організації, молодіжні спільноти Хмельницької області номінуватися або номінувати своїх колег.

Нову зону відпочинку незабаром візьмуться облаштовувати в обласному центрі. Мати поруч зеленний сквер пощастить мешканцям вулиць Зарічанської та Степана Бандери. Зону відпочинку облагородять саме на перехресті цих вулиць. На нову зону відпочинку планують витратити 7 мільйонів гривень. Майбутній сквер міститиме широку пішохідну зону, лавочки, клумби, екопаркову та велодоріжку.

І на останок про новини шоу-бізнесу. Краєвиди Дністра приваблюють не лише туристів, а й митців. Так відомий український гурт «The Hardkiss» презентував кліп на нову пісню «Серце». Зйомки відбувалися в Субічі, поблизу Кам’янця-Подільського, поруч з руїнами скельного монастиря. У відео лише один персонаж – фронтменка Юлія Саніна, яка упродовж відео танцює на фоні скель та річки. У нас було завдання — максимально близько передати настрій пісні, стан, коли людина збирає всі сили, що залишилися, щоб сказати іншому: «Я відпускаю тебе, щоб ти міг літати і жити кращим життям», - розповіла про зйомки кліпу Юлія Саніна.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую