ye-logo.v1.2
18 Серпня, 2019

Завтра у Хмельницькому відбудеться «День відповідальних водіїв»

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 1888
Вперше в Хмельницькому відбудеться
Вперше в Хмельницькому відбудеться "День відповідальних водіїв. Фото: ілюстрація kolesa.kz

Долучитися до події пропонують не лише водіям, але й пішоходам.

У суботу хмельницька поліція разом з громадськими активістами організовує захід під назвою «День відповідальних водіїв». На відвідувачів івенту очікують тест навиків водіння, «стіл довіри», виставка поліцейських автомобілів, ралі, показ мод та чимало конкурсів.

Як зазначають організатори події, захід має на меті перш за все дати можливість всім охочим безпечно «поганяти» на закритій території, де буде облаштована невелика траса, перевірити свої знання Правил дорожнього руху.

«Захід спрямований на безпеку. До нас в гості на «День відповідальних водіїв» приїдуть кермувальники з інших міст. Буде виставка поліцейських машин, буде показ мод зі світловідбиваючим одягом, «забіг» в п'яних окулярах, ралі та багато іншого, - розповіла начальник сектору комунікації ГУ Нацполіції області Інна Глега. - Раніше було проведено масштабне дослідження, пов’язане з безпекою в Україні, зокрема й на Хмельниччині. Нам було дуже дивно почути, що хмельничани не бояться стати жертвою насильства чи крадіжки, вони бояться стати жертвою ДТП. 37% опитаних громадян на Хмельниччині, а по Україні – 67% людей бояться потрапити в дорожньо-транспортну пригоду. І тому заходи, спрямовані на безпеку на дорозі, мають знизити цю сумну статистику».

Акція «День відповідальних водіїв» відбудеться завтра, 23 березня на  виїзді з Хмельницького на території ТСЦ «Караван» (ТСЦ «Поділля») об 11 годині. Запрошують долучитися всіх охочих.

Фото: facebook.com

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую