ye-logo.v1.2
11 Грудня, 2019

Підсумки дня: у день сміху не до жартів - усі в очікуванні результатів виборів

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1175
Сьогодні не до жартів - іде підрахунок голосів на виборах президента
Сьогодні не до жартів - іде підрахунок голосів на виборах президента. Фото: dt.ua

Якими були новини 1 квітня.

Сьогодні, у понеділок 1 квітня, у день сміху, в інформаційному просторі Хмельниччини, як і України вцілому, не до жартів: іде підрахунок голосів учорашніх виборів президента України. Стежить за результатами Центральної виборчої комісії і сайт «Є».

Уже на 9-ту ранку на Хмельниччині було пораховано майже половину бюлетенів. У лідерах – Володимир Зеленський, Юлія Тимошенко та Петро Порошенко. Дещо пізніше представники Громадянської мережі ОПОРА також презентували результати паралельного підрахунку голосів виборців. «Паралельний підрахунок голосів дає можливість перевірити офіційні результати виборів, оголошені Центральною виборчою комісією», - розповів Андрій Попик, координатор Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Хмельницькій області. Також він зазначив, під час голосування та підрахунку голосів на Хмельниччині спостерігачі не виявили систематичних порушень, які б могли вплинути на волевиявлення громадян.

Тим часом на 21.30 у трьох територіальних виборчих округах Хмельниччини уже опрацювали 100 відсотків протоколів на виборах президента України. Це територіальний виборчий округ №187, куди входить частина міста Хмельницького, №190 (міста Славута, Шепетівка, Полонський, Славутський, Шепетівський райони) та №191 (місто Старокостянтинів, Віньковецький, Деражнянський, Летичівський, Старокостянтинівський, Старосинявський райони). Загалом, на цю годину на Хмельниччині підраховано 99,15 відсотка протоколів. За цими результатами на Хмельниччині лідирує Володимир Зеленський, за нього свої голоси віддали 24,89% виборців. На другому місці Юлія Тимошенко, за неї проголосували 17,58% виборців. Трійку лідерів замикає Петро Порошенко, за нього віддали голоси – 16,60% виборців. На четвертому місці Олег Ляшко, він набирає 9,80%. За ним – Анатолій Гриценко – 8,58%.

А от по Україні картина дещо інша. Загалом на 21.30 уже опрацьовано 94,63% протоколів. За Володимира Зеленського проголосували 30,25% виборців, за Петра Порошенка – 15,94%, за Юлію Тимошенко – 13,39%, за Юрія Бойка – 11,56%, за Анатолія Гриценка – 6,97%.

Але не виборами єдиними жила сьогодні Хмельниччина. В обласному центрі продовжують облагорожувати громадські місця та прибудинкові території. Так, стало відомо, що невдовзі в Хмельницькому облаштують ще дві сучасні зупинки. Одну з них - біля військового шпиталю, іншу – поряд із педагогічною академією. Як зазначають в міській раді, на їх впорядкування з міської казни не витратять ані копійки. А от на ремонт прибудинкових територій міста виділять цьогоріч чимало: за 20 мільйонів планують зробити капремонт 25-ти прибудинкових територій. На деяких дворах уже кипить робота.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую