ye-logo.v1.2
12 Листопада, 2019

Українські знаменитості здійснили мрію онкохворого хлопчика з Дунаєвець

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 6621
Здійснилась мрія онкохворого Романа Навроцького з Дунаєвець
Здійснилась мрія онкохворого Романа Навроцького з Дунаєвець. Фото: tsn.ua

Роману Навроцькому подарували супермобіль.

У столичній лікарні «Охматдит» співачка Тіна Кароль і Лідія Таран втілили мрію 4-річного онкохворого Романа Навроцького з Дунаєвець. Як пише ТСН, хлопчику презентували реальний електрокар – супермобіль, точно такий, як він зобразив на своєму малюнку – червоний зі спортивними формами і чудернацькою жовтою зіркою. А ще – міні-версію машини, яку Рома забрав додому і буде їздити на ній вулицями.

«Протягом двох місяців тисячі дорослих і дітей робили все можливе, аби оживити малюнок хлопчика і створити справжній супермобіль за ескізом Романа. Аби зібрати необхідну суму на придбання машини, до здійснення мрії приєдналися інвестори мережі ресторанів. Вони запустили у своїх ресторанах благодійну акцію, і в квітні-травні цього року 5 гривень з кожної піци та всі гроші від придбання акційних наліпок йшли на здійснення мрії», - пише ТСН.

Завдяки цьому вдалося зібрати необхідну суму – близько 470 тисяч гривень. За ці кошти купили справжній просторий екологічний електрокар. За лаштунками залишився великий процес перевтілення і тюнінгу жовтого електричного мінівену французького автомобільного бренду на червоний супермобіль нової української марки – з логотипом авторської зірки Роми. Над цим працювала ціла команда декораторів та автомеханіків. Тепер ця автівка возитиме маленьких пацієнтів «Охматдиту» на процедури, лікування, зустрічі.

«Коли Ромчик вперше побачив супермобіль – свій малюнок, який ожив – не міг стримати емоції – бігав навколо нього і щосили вигукував «моя червона машинка»! А коли побачив власну міні-версію авта – проїхав у ньому десяток кіл навколо лікарняних корпусів. На цьому авто хлопчик буде їздити на Хмельниччині біля дому і не тільки. Воно - один в один - як на малюнку», - зазначають у ТСН.

Свою мрію Ромчик намалював для арт-марафону #моядитячамрія восени у Львові, коли там проходив лікування від раку крові. Тоді до нього завітала команда проекту «Здійсни мрію».
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую