ye-logo.v1.2
14 Липня, 2020

Про чистоту, відсутність маршруток і мурал з Петлюрою – підсумки дня

Суспільство 1325
Питання чистого та безпечного довкілля були одними з головних цього дня
Питання чистого та безпечного довкілля були одними з головних цього дня. Фото: автора

Якими були новини 30 липня.

Нові контейнери для збору сміття, чотирилапі на пляжі, маршрутки не по графіку та мурал до 100-річчя Української Народної республіки – цими та іншими новинами був наповнений інформаційний простір вівторка на Хмельниччині. Детальніше – у короткому огляді від сайту «Є».

У Хмельницькому сьогодні вранці маршрутки «збилися» з графіка. В деяких мікрорайонах міста хмельничанам доводилося їх чекати дуже довго. Причина таких затримок – перевірки. Чому вони впливають на графік транспорту, хто перевіряє маршрутки та що виявляють – дізнавайтеся тут.

У Нетішині ввели карантинні заходи через випадок сказу. Усе – через хвору на сказ лисицю, виявлену на дачному масиві поблизу міста. Аби убезпечити містян від можливої загрози, в місті запровадили карантинні заходи та визначили загрозливу зону в межах декількох населених пунктів району. Відтак, тут планують щепити від сказу всіх домашніх тварин, щоб не було поширення інфекції.

А тим часом в обласному центрі власникам домашніх тварин нагадують про правила утримання та вигулу домашніх чотирилапих. На міському пляжі встановили таблички з нагадуванням, що тут вигулювати та купати домашніх улюбленців заборонено. Адже ті можуть стати переносниками інфекцій, що становить потенційну загрозу для відпочиваючих.

Подбати про чистоту в Хмельницькому вирішили також, змінюючи старі контейнери для збору сміття на нові. Так, нещодавно в місті закупили дві сотні нових контейнерів і планують їх встановити на сміттєвих майданчиках вже найближчим часом. Вони, до речі, пристосовані для миття та дезінфекції.

У парку Шевченка, що в обласному центрі, беруться реалізувати проект з реконструкції громадської вбиральні. Наразі відомо, що його уже погоджено, відома кошторисна вартість та частина коштів виділена. Коли та за скільки реконструюватимуть цей об’єкт – дізнавайтеся у нашому матеріалі.

А в Кам’янці-Подільському з’явився новий арт-об’єкт. Мурал із зображенням Симона Петлюри, площею у 200 квадратів, намалювали на одному з будинків Старого міста. Головного отамана військ Української Народної Республіки Симона Петлюру зобразили з фотографії, зробленої під час його перебування в Кам’янці-Подільському. І зробили це неспроста. Адже саме Кам’янцю-Подільському сто років тому випало стати останньою столицею УНР. Де можна побачити новий мурал та хто створив стінопис – дізнаєтеся у нашому матеріалі.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую