ye-logo.v1.2
4 Серпня, 2020

Звернення депутатів та хоспіс – підсумки дня

Суспільство 1141
Коротко про деякі новини 9 жовтня
Коротко про деякі новини 9 жовтня. Фото: з архіву

Якими були новини дев’ятого жовтня.

У Хмельницькому сьогодні засідала міська рада. І саме вона стала одним із найголовніших ньюзмейкерів нинішнього дня. Утім, не лише новинами з ради був насичений інформаційний простір Хмельниччини дев’ятого жовтня. Отож, коротко про деякі новини у підсумках від сайту «Є».

Сесія Хмельницької міськради, яку сайт «Є» транслював в прямому ефірі, була наповнена не лише рішеннями для громади міста, а й зверненнями до державної влади. Зокрема депутати прийняли звернення до органів центральної влади щодо недопущення прийняття нової редакції закону про особливий статус Донбасу й погодження так званої «формули Штайнмаєра». Нагадаємо, подібні звернення раніше прийняли і обласна рада, і міські ради Кам’янець-Подільського та Славути.

Прийняли звернення до президента та уряду і щодо запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення. Щоправда, депутати розглядали одразу три звернення. І хоч прийняли одне звернення, але ще мають напрацювати єдиний текст.

А ось міський протитуберкульозний диспансер вирішили перепрофілювати в комунальне неприбуткове підприємство «Хмельницький міський медичний центр для спеціалізованої паліативної та хоспісної допомоги». Що це означає, читайте в новині: «Хмельницький протитуберкульозний диспансер перетворять у хоспіс».

У Києві триває Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека 2019». Участь в якій беруть понад 400 компаній з 16 країн світу. Серед них і «Шепетівський ремонтний завод». Детальніше – «Виставка «Зброя та безпека»: що демонструє шепетівський завод».

А в Вінниці відбувся матч чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги групи «А», в якому місцева «Нива» приймала хмельницьке «Поділля». Хмельничани, які вже три матчі поспіль не можуть виграти, не здобули перемоги й сьогодні. «Нива» здолала «Поділля» з рахунком 2:0.

Ну, а більше новин читайте на сайті «Є» в розділі «Всі новини».

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую