ye-logo.v1.2
22 Листопада, 2019

Викривачі корупції, суд та карта – підсумки дня

Володимир ХОЛОД Суспільство 955
Коротко про деякі новини 17 жовтня
Коротко про деякі новини 17 жовтня

Якими були новини 17 жовтня.

Четвер, що минає, був насиченим в інформаційному просторі як Хмельниччини, так і України. У Києві засідала Верховна Рада, в Старокостянтинові – міські обранці, а у Хмельницькому – суд у справі трагічних подій 2014 року під стінами обласному управління СБУ. Отож, коротко про деякі новини 17 жовтня у традиційних підсумках від сайту «Є».

У Києві сьогодні оголосили остаточний склад збірної військовослужбовців, які представлять Україну у фінальній частині Ігор Нескорених в Гаазі в 2020 році. До її складу увійшли ветерани та чинні військовослужбовці, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки в зоні бойових дій. Серед них і військовий Максим Єрмохін зі Старокостянтинова.

У Верховній Раді України нині тривала чергова сесія, на якій депутати прийняли низку законів. А серед них - про викривачів корупції. Якщо прийнятий 252 голосами законопроєкт підпише президент, то він набуде чинності вже з 2020 року. Ним, зокрема, передбачено, що громадяни України матимуть право повідомляти про відомі їм факти корупції. А, якщо ці злочини будуть доведені в суді, то викривачі ще отримають 10% від суми зловживань. Чи всі нардепи від Хмельниччини підтримали таку ініціативу – читайте на сайті «Є».

А в Старокостянтинові відбулася позачергова сесія міської ради, на якій прийняли два звернення до президента України. Одне – щодо недопущення продажу сільськогосподарських земель, інше – щодо «формули Штайнмаєра». Депутати міськради закликали Володимира Зеленського недопустити реалізацію так званої «формули Штайнмаєра».

Хмельницький міськрайонний суд 17 жовтня мав продовжити розгляд справи про події під хмельницьким СБУ у лютому 2014 року, коли смертельні поранення отримали Людмила Шеремет та Дмитро Крайтор. Тодішнього очільника управління Віктора Крайтора обвинувачують у наказі стріляти по мітингувальниках. Утім, сьогоднішнє засідання перенесли. Причина – неявка прокурорів.

Також в обласному центрі сьогодні презентували проєкт «Антикорупційна карта ремонтів». Це інтерактивна карта України, на якій позначені всі ремонтні роботи у містах та селах. За її допомогою кожен мешканець може проконтролювати куди йдуть гроші платників податків, виділені на проведення ремонтів та будівництва. А також поскаржитись, якщо роботи виконані не якісно або не розпочаті взагалі. Детальніше – у новині сайту «Є».

Більше новин читайте на сайті «Є» в розділі «Всі новини».

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую