ye-logo.v1.2

У Славуті хочуть збудувати скейт-парк

Суспільство 1911
Молодь Славути ініціює створення скейт-парку
Молодь Славути ініціює створення скейт-парку. Фото: ілюстративне з vezha.vn.ua

З'явитись може він уже цього року.

Молодіжна рада Славути написала проєкт для участі у грантовій програмі Українського культурного фонду. У разі перемоги громада отримує частину коштів на спорудження й облаштування скейт-парку.

«Оскільки у бюджеті міста поки не передбачено коштів на створення скейт-парку, але потреба у ньому є, то вирішили написати проєкт та взяти участь грантовій програмі. Паралельно будемо шукати й інші можливості, які допоможуть реалізувати наш задум», - розповідає начальник відділу стратегічного розвитку виконавчого комітету Славутської міськради Іванна Холод.

За її словами, загальний бюджет проєкту майже 1,5 мільйона гривень. Він включає встановлення фігур скейт-парку — квотерпайп, бенк, фігура еір, фанбокс з грайнбоксом та інших, облаштування площадки для їх розміщення. Кататись там можна буде не лише на скейті, а й роликах, самокатах, велосипедах. У планах також започаткування змагань зі скейтбордингу різного рівня.

Проєкт скейт-парку. Фото: із фейсбуку "Молодіжна рада - Славута"

«У місті є потреба для облаштування такого спеціалізованого простору. Оскільки маємо любителів такого виду спорту, а умов для них немає. Молодь катається по бордюрах, а це, зрозуміло, — небезпечно. Плануємо розмістити скейт-парк у міському парку. Там є місце розміром 30 *90 метрів. Він буде і доступним для всіх, і безпечним», - додає Іванна Холод.

У разі перемоги у гранті Українського культурного фонду, проєкт розпочнуть реалізовувати уже в травні. Окрім того, участь у гранті передбачає співфінансування, тобто 20%, а це понад 300 тисяч гривень, мають виділи із бюджету міста Славути. Іванна Романівна каже, що наразі уже є рішення сесії міськради, що вразі перемоги, кошти виділять.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую