ye-logo.v1.2
30 Жовтня, 2020

Як вечорами поліцейська психологиня шиє захисні маски

Суспільство 986
Юлія шиє захисні маски після роботи, щоб роздати їх усім, то потребує їх
Юлія шиє захисні маски після роботи, щоб роздати їх усім, то потребує їх. Фото: Нацполіції області

Жінка впевнена: допомогти може кожен.

Поліцейський психолог з Хмельниччини Юлія Миколаєнко шиє маски для громадян і закликає усіх зберігати спокій.
Разом зі своїм сином Остапом жінка вечорами після роботи шиє захисні маски, які роздає колегам. Також маски ручної роботи у подарунок отримують усі громадяни, які приходять у відділок поліції без засобів захисту. Про це розповідають у секторі комунікації Нацполіції в Хмельницькій області.

«Я переконана — у ситуації, що склалася, допомогти може кожен, — говорить Юлія Миколаєнко. — Тож ми з молодшим синочком і вирішили долучитися до боротьби з вірусом і почали шити захисні масочки».
Маски ручної роботи мають спеціальну кишеньку, куди вставляється змінний захисний фільтр. Юлія дарує їх колегам та громадянам, які приходять у відділок поліції без засобів захисту.

Також психолог наголошує на тому, що не менш важливою за фізичне здоров’я є турбота про свій психоемоційний стан, тож дає кілька порад з цього приводу на період карантину:

  • Фільтруйте джерела інформації, відслідковуйте новини тільки з перевірених сайтів. Мисліть критично і не поширюйте фейки.
  • Не «сидіть» весь час в інтернеті. Використайте цей період з користю: більше спілкуйтесь з сім’єю, читайте, вивчайте іноземні мови, опануйте якесь нове хобі. Це допоможе вашій психіці відпочити і очиститися.
  • Завжди пам’ятайте, що більшість хворих, які підхопили вірус, одужують. Але підготуйте себе до того, що захворіти можете ви, ваші друзі чи знайомі. Прийміть це і продумайте алгоритм дій на кожен випадок. Це дасть вам відчуття контролю над ситуацією.
  • Не стримуйте емоцій і не намагайтеся весь час бути сильними. Хочете поплакати — не соромтеся. Це допоможе скинути негатив. А взагалі — намагайтеся концентруватися на позитиві.

Читайте також: Як пошити захисну маску для обличчя вдома (ВІДЕО)

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую