ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині у двох учасників ЗНО виявили підвищену температуру

Суспільство 2646
ЗНО з математи минуло без порушень
ЗНО з математи минуло без порушень. Фото: з архіву

Загалом порушень на пунктах тестування не було зафіксовано.

Учора, 25 червня, відбулось перше цьогоріч зовнішнє незалежне оцінювання. Зареєстровані учасники складали тест із математики. Як розповідає методистка Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Ірина Ковальчук, загалом на математику було зареєстровано 5209 осіб. Однак, з'явилось на пункти тестування 4 462 людини. Явка по області становити 85,7%.

«ЗНО з математики проходило на базі міст Хмельницького, Кам'янця-Подільського, Шепетівки і Славути. Інші округи залучені не були. Загалом працювало 22 пункти тестування. На математиці з боку учасників порушень не зафіксовано. Не було технологічної перерви з використанням металодетектора, лиш пропонували дітям замінити маски, які попередньо закупив департаментом освіти», - Каже Іриан Андріївна.

На кожному пункті тестування учасників зустрічав лікар-педіатр та медична сестра, які були одягнені в захисні костюми та щитки. Вони вимірювали температуру і лише тоді в дітей перевіряли документи і вони могли потрапити до пункту тестування.

Читайте також: ЗНО під час карантину: у Хмельницькому тест складали у масках та з дотриманням дистанції (ФОТО+ВІДЕО)

«В області є два випадки, коли зафіксовано підвищену температуру в учасників тестування. Вони виявлені у Хмельницькому та Кам'янці-Подільському. Ці діти будуть зареєстровані на додаткову сесію ЗНО, яке відбудеться 28 липня», - зазначила Ірина Андріївна.

Наразі Вінницький центр оцінювання якості освіти опублікував правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з математики, які можна знайти на сайті центру. Результати тестування з цього предмета буде розміщено на інформаційних сторінках учасників до 17 липня.

До теми: ЗНО на Хмельниччині: що потрібно мати при собі учаснику тестування

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую