ye-logo.v1.2
26 Вересня, 2020

Чотири учителі з Хмельниччини у ТОП-51 кращих фізкультурників країни

Суспільство 2371
Оголосили ТОП-51 кращих вчителя фізкультури
Оголосили ТОП-51 кращих вчителя фізкультури. Фото: pixabay.com

Переможець отримає фінансову винагороду та поїздку до Німеччини.

Національна премія для вчителів-новаторів «Global Teacher Prize Ukraine» спільно із проєктом Олександра Педана з популяризації спорту в школах «JuniorZ» оголосила список ТОП-51 вчителя фізкультури. Як повідомляють на сторінці у фейсбуці премії «Global Teacher Prize Ukraine», серед переліку є четверо педагогів з Хмельниччини.

«Нарешті ми готові опублікувати short-list номінантів на Кращого вчителя фізкультури найпрестижнішої премії для вчителів Global Teacher Prize. Наші журі уважно вивчили більше сотні анкет та виставили бали кожному учаснику. Олександр Педан, Тамуз Хідір, Андрій Боляк, Марія Павлічук, Анна Богданова, Галина Коломоєць, Надія Ратке — наше журі, яким ми дякуємо за витрачений час та професіоналізм. Після підрахування балів, було складено short-list із 51 фіналіста, один з яких вже скоро стане Кращим вчителем фізкультури в Україні», - зазначень на фейсбук-сторінці проєкту «JuniorZ».

У фінал конкурсу увійшли четверо учителів фізкультури з Хмельниччини. А саме Олексій Шуляков з Шепетівки, Микола Кулик з Хмельницького, Віталій Мушинський з села Судилків Шепетівського району та Ігор Магльона з села Заміхів Новоушицького району, який у 2018 році уже отримував звання кращого вчителя року за версією спортивного руху «JuniorZ».

Переможець номінації стане відомий 3 жовтня 2020 року на урочистій церемонії. Головний приз премії - 30 тисяч гривень та поїздка до Німеччини.

Читайте також: Вчителька з Хмельницького увійшла в десятку кращих педагогів України

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую