ye-logo.v1.2

Еколенд замість звичних клумб облаштовують у Полонному

Суспільство 2011
Територію під майбутній еколенд вже почали розчищати
Територію під майбутній еколенд вже почали розчищати. Фото: Віктора Яськова

З'явиться він на території місцевої школи.

У Полонській міській раді кажуть – усі роботи планують завершити у прийдешньому році, але значну частину, все таки, зроблять ще до холодів. Еколенд облаштовують на території школи №2, у якій минулого року провли капітальний ремонт за кошти інфраструктурної субвенції.

«Тоді ми перекрили саму будівлю, зробили фасад, але не змогли довести до належного стану благоустрій. Частина території залишилася, яка була недоглянутою і навіть захаращеною. Цього року ми розробили повноцінний проект реконструкції і благоустрою території з облаштуванням еколенду «Світ дитячих мрій». Планували, що проєкт буде профінансований також за кошти інфраструктурної субвенції, але її цього року не було взагалі, на жаль», – розповідає заступник міського голови Віктор Яськов.

Він додає, що спочатку поланували просто зробити благоустрій території, але згодом розробили повноцінний проєкт еколенду, щоб було і дітям цікаво, і територія гарна. На території школи облаштують майданчик розміром у 700 квадратних метрів, встелений бруківкою, на якому можна буде проводити лінійки, відкриті уроки, ігри. А на іншій частині території, яка буде відокремлювати школу від дороги, засадять різні дерева, як звичні для тієї території, так і маловідомі.

«Список дерев ми погодили з вчителем біології та екології, який буде проводити уроки з дітьми. Еколенд буде облаштований доріжками, різними зонами, які будуть встелені бруківкою та щебеневими сумішами, а також буде зроблена територія для молодших дітей», – каже Віктор Яськов і додає, оскільки інфрастрктурної субвенції цього року не було, то у громаді вирішили облаштовувати еколенд власними силами. Вже розрівняли територію, знайшли можливість придбати усі необхідні щебеневі суміші. Усі дерева планують закупити за кошти міського бюджету і висадити ще цього року.

Орієнтовний проєкт території, на якій облаштують еколенд і майданчик для проведення різних зустрічей  

Читайте також: Чотири учителі з Хмельниччини у ТОП-51 кращих фізкультурників країни

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую