ye-logo.v1.2

Чи підуть хмельницькі першокласники на додаткові канікули

Суспільство 3969
У березні 2020 року набув чинності Закон України «Про повну загальну середню освіту», який передбачає низку нововведень
У березні 2020 року набув чинності Закон України «Про повну загальну середню освіту», який передбачає низку нововведень. Фото: ілюстративне з архіву

Школи самостійно визначають структуру навчального року.

Щороку в лютому учні перших класів шкіл Хмельницького йшли на додаткові зимові канікули. Однак цього року хмельницькі першачки будуть без такого відпочинку. Як повідомили у Департаменті освіти та науки Хмельницької територіальної громади, школи автономно визначають структуру навчального року і в цьому році вони не запроваджуватимуть додаткових канікул для першокласників.

«У березні минулого року був підписаний новий Закон «Про повну загальну середню освіту», який чітко визначає кількість навчальних днів і виключення для першого класу в ньому немає. Учні всіх класів у навчальному році мають навчатися впродовж 175 днів, - пояснює начальниця відділу загальної середньої освіти Департаменту освіти та науки Наталія Бакалюк. - Враховуючи те, що ми восени відпочивали два тижні, на сьогодні канікули для першокласників закладами освіти не запроваджуються. Інакше доведеться подовжити для них навчальний рік».

Нагадаємо, у Хмельницькому Департамент освіти і науки отримав очільницю.

Читайте також: Реформа освіти в Хмельницькому. Що буде з 10-11 класами.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую