ye-logo.v1.2

Як зараховуватимуть першокласників до шкіл Хмельницького

Суспільство 3912
Заяви прийматимуть з 1 березня по 31 травня
Заяви прийматимуть з 1 березня по 31 травня. Фото: ілюстративне з архіву

Цьогорічний порядок і терміни зарахування дітей до перших класів шкіл міста.

Наразі ще жодна школа у Хмельницькому не приймає заяв від батьків майбутніх першачків. Як розповіли сайту «Є» у Департаменті освіти і науки Хмельницької територіальної громади, цьогоріч термін подачі документів триватиме з першого березня по 31 травня. Традиційно, діти до закладу зараховуватимуться відповідно до території обслуговування.

«Наказом ми визначили терміни подачі заяв – з 1 березня по 31 травня. У першочерговому порядку зараховуються мешканці мікрорайону, а на вільні місця можуть бути зараховані дітки з інших мікрорайонів, якщо такі є, - говорить начальниця відділу загальної середньої освіти Департаменту освіти та науки Наталія Бакалюк. - Документи подаються в заклад освіти в момент написання заяви. Заява пишеться батьками майбутнього школяра від руки».

На відміну від минулого року, коли через запровадження жорстких карантинних обмежень заяви в школи Хмельницького можна було відправляти в електронниму вигляді, цього року батьки мають подати документи в заклади освіти самостійно.

«Торік ми подовжили час прийому заяв до 18 червня і дозволяли їх направляти електронним варіантом. Цього року, враховуючи те, що в нас достатньо багато часу, є можливість підготуватися. Заклади освіти виставляють графік прийому із дотриманням санітарних вимог і батьки подають заяву в заклад освіти», - додає Наталія Бакалюк.

До теми: Чи підуть хмельницькі першокласники на додаткові канікули

Для батьків майбутніх першокласників потрібно зібрати такі документи:

• Копію документа, що підтверджує проживання у будинку мікрорайону;
• Заяву одного з батьків або інших законних представників дитини;
• Копію свідоцтва про народження дитини;
• Медичну довідку дитини за формою № 086-1/0 «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».

Читайте також: Реформа освіти в Хмельницькому. Що буде з 10-11 класами.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую