ye-logo.v1.2

На Хмельниччині знайшли ще одне погруддя Леніна, яке досі не демонтували

Суспільство 1612
Пам'ятник встановлений в селі Пишки на Старосинявщині
Пам'ятник встановлений в селі Пишки на Старосинявщині. Фото: з фейсбук-сторінки Декомунізація. Україна

Пам’ятник встановлений на Старосинявщині.

На Хмельниччині виявли ще одне погруддя Володимира Леніна, яке досі не декомунізували, що передбачено Законом, ухваленим в 2015 році Верховною Радою України, «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів та заборону пропаганди їхньої символіки».

Пам’ятник встановлений в селі Пишки на Старосинявщині. Про це повідомляють на фейсбук-сторінці проєкту «Декомунізація.Україна». Нагадаємо, саме в одному з сіл Старосинявської громади – Пилявці, нещодавно було демонтовано погруддя Леніну після звернення після звернення до місцевої влади з вимогою його прибрати.

Сергій Бортник, депутат Хмельницької районної ради, до складу якого територіально входить Старосинявська громада, вже направив депутатське звернення до голови громади Віталія Здебського щодо того, що згідно з Законом «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів та заборону пропаганди їхньої символіки», перебування у селі погруддя Володимиру Леніну є неприпустимим. Сергій Бортник вимагає негайно втрутитися в ситуацію, виконуючи вимоги даного закону.

Сайту «Є», коментуючи ситуацію з пам’ятником, голова Старосинявської громади Віталій Здебський зазначив, що стежити за виконанням закону про декомунізацію мала б облдержадміністрація, оскільки, за його словами, саме на неї були покладені такі обов’язки. Утім, обіцяв у ситуації розібратися.

Читайте також: До обласного архіву з приватної колекції передали історичні документи

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую