ye-logo.v1.2

Керівники окружних прокуратур Хмельниччини: хто вони та що задекларували

Суспільство 1392 1
На Хмельниччині створили шість окружних прокуратур
На Хмельниччині створили шість окружних прокуратур. Фото: з архіву

Аналіз декларацій.

У березні на Хмельниччині розпочали роботу шість окружних прокуратур. Натомість діяльність місцевих прокуратур припинили шляхом реорганізації. Відповідні зміни були продиктовані створенням нових районів. 

Таким чином розпочали роботу окружна прокуратура міста Хмельницького, Волочиська, Кам’янець-Подільська, Летичівська, Хмельницька та Шепетівська окружні прокуратури, у штатних розписах яких передбачна діяльність дев'яти відділів. Незабаром після реорганізації, було призначено керівників цих установ. Наразі очільників мають п’ять із шести окружних прокуратур. Без керівника наразі Хмельницька окружна прокуратура.

Хто вони, та що задекларували, спробуємо проаналізувати.

Волочиська окружна прокуратура

Очолює окружну прокуратуру Сергій Стецюк, який до цього був керівником Городоцької місцевої прокуратури.

Згідно із декларацією, прокурор проживає та зареєстрований у Городку. Власної нерухомості не має, а користується квартирою, гаражем та земельною ділянкою у Городку, які належать іншій особі. Їздить на автомобілі «Hyundai Santa Fe».

За основним місцем роботи Сергію Івановичу нарахували  589 049 гривень зарплати, ще 201 570 гривень мав пенсії, на рахунках тримав близько 10 тисяч гривень, ще 5 тисяч доларів зберігав готівкою.

Дружина, Олена Стецюк, декларує квартиру у Хмельницькому площею 98,90 квадратних метрів та по земельній ділянці в Сатанові та селі Остапківці на Городоччині. У  Городоцькому районному центрі соціальних служб сім'ї, дітей та молоді нарахували 68 912 гривень зарплати, ще 13 665 гривень склав дохід від надання майна в оренду та 24 800 пенсія. Готівкою торік зберігала 3 тисячі доларів та близько 6 тисяч гривень на рахунку в банку.

Довідково: Стецюк Сергій Іванович народився у 1978 році. Юридичну освіту здобув у Національному університеті «Одеська юридична академія». В органах прокуратури працює з 2001 року. Займав посади помічника та заступника прокурора Городоцького району, прокурора Красилівського району, Шепетівського міжрайонного прокурора, керівника Городоцької місцевої прокуратури.

Кам'янець-Подільська окружна прокуратура

Керівник окружної прокуратури - Олександр Гончар, який до того очолював Кам'янець-Подільську місцеву прокуратуру. Зареєстрований у Кам’янці-Подільському, а проживає у селі Смотрич. Згідно із декларацією, у власності Олександра Валентиновича квартира площею 63,7 метра квадратних у Кам'янці-Подільському, частка власності будинку та земельної ділянки в селі Рогізна на Кам'янеччині. Окрім того, разом із родиною мають право користуватися ділянкою та будинком у селі Смотрич на Кам'янеччині, які належать іншій особі.

Торік за основним місцем роботи керівнику прокуратури нарахували 546 256 гривень зарплати, ще 135 тисяч гривень зберігав готівкою.

Дружина, Леся Гончар, має частку квартири у селі Сахкамінь на Кам'янеччині, автомобіль «Mitsubishi Pajero», яким користується чоловік. Також має право користування автівкою «Toyota Yaris», яка у власності, ймовірно, її тестя – Валентина Гончара. Торік Леся Леонідівна отримала 30 720 гривень соціальних виплат, а у терцентрі соціального обслуговування населення Кам'янець-Подільської міської ради нарахували  5 797 гривень зарплати.

Довідково: Гончар Олександр Валентинович народився у 1980 році. Юридичну освіту здобув у Львівському національному університеті імені Івана Франка. В органах прокуратури працює з 2001 року. Займав посади помічника прокурора та старшого слідчого прокуратури міста Кам’янця-Подільського, заступника прокурора Полонського району, начальника слідчого відділу прокуратури області, заступника керівника Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури.

Летичівська окружна прокуратура

Очолює окружну прокуратуру Сергій Сухоребрий. У 2020 році Сергій Анатолійович був зареєстрований і проживав у місті Вінниця, де й працював прокурором відділу обласної прокуратури. За даними із декларації, у власності керівника будинок та ділянка у Вінниці, земельна ділянка із будинком у місті Бар, ділянка у селі Лаврівка на Вінниччині. Разом із дружиною володіє автомобілем «Volksvagen Passat Variant».

Щодо доходів 2020 року, то нарахована зарплата склала 486 902 гривні і пенсія 63 663 гривні. Разом із дружиною зберігав 700 тисяч гривень готівкою.

Дружина прокурора, Тетяна Сухоребра, має дві квартири  у Вінниці, земельну ділянку в селі Сосонка  на Вінниччині і авто «Toyota Yaris». У Вінницькому торгівельно-економічному інституті КНТЕУ Тетяні Іванівні нарахували 264 823 гривні зарплати, ще 600 000 гривень мала доходу від відчуження нерухомого майна.

Довідково: Сухоребрий Сергій Анатолійович народився у 1975 році. Юридичну освіту здобув у Національній юридичній академії імені Ярослава Мудрого. Свою трудову діяльність розпочав у 1997 році з посади помічника прокурора Барського району Вінницької області. Згодом займав посади прокурора Літинського, Вінницького та Калинівського районів Вінницької області, а також заступника прокурора Вінницької області.

Окружна прокуратура міста Хмельницького

Керівник прокуратури, Іван Комар, зареєстрований та проживав у 2020 році в селі Новоселиця на Полонщині. До призначення був керівником Шепетівської місцевої прокуратури.

У декларації прокурора вказана земельна ділянка, частка власності будинку, ділянки та гаража у селі Новоселиця. Безоплатно користувався ділянкою у тому ж населеному пункті, яка належить Полонські ОТГ. Володіє Іван Васильович також автомобілем «Skoda Superb».

За сосновим місцем роботи в правоохоронцю нарахували 562 009 гривень зарплати, 117 815 гривень взяв позики у банку, яку повернув упродовж року. На рахунках зберігав близько 40 тисяч гривень, ще 100 тисяч гривень «тримав» готівкою.

Інна Комар, дружина прокурора, володіє тими ж частками будинку, ділянки і гаража, що й чоловік, та автомобілем «Daewoo Matiz». У відділі освіти молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ їй нарахували 58 172 гривні зарплати, ще 3 823 гривень брала позики у банку, яку повернула.

Довідково: Комар Іван Васильович народився у 1983 році. Юридичну освіту здобув у Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого. В органах прокуратури працює з 2005 року. Займав посади помічника, старшого слідчого та заступника Славутського міжрайонного прокурора, прокурора Полонського району та керівника Шепетівської місцевої прокуратури.

Шепетівка окружна прокуратура

Очолює окружну прокуратуру Роман Олійник. У 2020 році він був зареєстрований у Ярмолинцях, однак мешкав у Городку, де працював першим заступником керівника Городоцької місцевої прокуратури.

За даними із декларації, у його власності дві ділянка і недобудований гараж у Городку та частка квартири на Львівщині. Разом із родиною користується двома земельними ділянками, будинком і гаражем у Ярмолинцях, які належать комусь із родичів подружжя; квартирою у Городку й ділянкою у селі Лісогірка, які належить їх синові.

У спільній власності із дружиною володіє автомобілем «Volkswagen Passat». Торік за основним місцем роботи прокурор заробив 607 669 гривень зарплати, мав 154 297  гривень пенсії, готівкою зберігав 7 тисяч доларів та понад 80 тисяч гривень на рахунку в банку.

Дружина, Марія Васік, має у власності по земельній ділянці в Городку та селі Кринцілів, частку квартири на Львівщині, користується  офісом у Городку, який належить її батькові. Марія Богданівна орендує ще один офіс, який належить Комунальному підприємству аптека "Городоцька".

За основним місцем роботи у КНП Городоцька центральна районна лікарня дружині прокурора торік нарахували 86 851 гривню зарплати, ще 27 500 гривень склав дохід від зайняття підприємницькою діяльність. Готівкою зберігала 2 тисячі доларів, а на рахунку в банку -   більш як 12 тисяч гривень.

Довідково: Олійник Роман Володимирович народився у 1978 році. Юридичну освіту здобув у Львівському національному університеті імені Івана Франка. В органах прокуратури працює з 2000 року. Займав посади помічника прокурора Волочиського району, старшого слідчого та заступника прокурора м. Кам’янця-Подільського, прокурора Городоцького та Ярмолинецького районів, начальника відділу прокуратури Хмельницької області та першого заступника керівника Городоцької місцевої прокуратури. 

Читайте також: Очільники трьох районних рад Хмельниччини: скільки заробили керівники у 2020 році

Коментарі:

Віталій Українець 21.04.2021 05:38

що це за пенсія в 40 років ? В цій країні все продаеться! Представники Закону-не смішіть мене!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую