ye-logo.v1.2
19 Жовтня, 2019

«День тиші» на Хмельниччині: чи були зафіксовані правопорушення

Надія СВІНЦІЦЬКА Вибори 1142
До правоохоронців надійшло 15 звернень про порушення і лише два з них підтвердилися
До правоохоронців надійшло 15 звернень про порушення і лише два з них підтвердилися. Фото: khm.depo.ua

Поліція зафіксувала 15 звернень громадян, які скаржилися на неприбрані вчасно агітаційні матеріали

Поліція Хмельницької області 30 березня, у так званий «день тиші», коли заборонена будь-яка агітація за кандидатів на посаду Президента, зафіксувала 15 звернень громадян, які скаржилися на неприбрані вчасно агітаційні матеріали. Про це повідомляє сектор комунікації поліції Хмельницькій Області.

«За кожним з цих повідомлень правоохоронці провели перевірки, в результаті яких лише дві інформації підтвердилися. В першому випадку агітаційний банер одного з кандидатів висів на паркані у центрі міста, а в іншому випадку плакатами з зображенням кандидата був заклеєний фасад однієї з громадських організацій», - повідомили правоохоронці.

Додають, що наразі працівники поліції розшукують власників приміщення та паркану, аби притягнути їх до адміністративної відповідальності відповідно до статей 212-10 (Порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації, агітація в день проведення референдуму), 212-13 (Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск) та 152 (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

«Усі інші повідомлення не мали ознак правопорушення, оскільки на білбордах були розміщені плакати з написами загального змісту без будь-яких зображень, особистих даних чи передвиборних гасел конкретних кандидатів на посаду Президента», - зазначають у поліції.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую