ye-logo.v1.2
19 Жовтня, 2019

Кір знову атакує: медики фіксують збільшення хворих на Хмельниччині

Надія СВІНЦІЦЬКА Здоров'я 3572
На Хмельниччині цього року зафіксовано два летальних випадків від кору
На Хмельниччині цього року зафіксовано два летальних випадків від кору. Фото: humanrights.org.ua

Серед захворілих – 93 дорослих та стільки ж дітей.

У Державній установі «Хмельницький лабораторний центр МОЗ України» підрахували кількість жителів області, які захворіли на кір.

«З 4 по 10 квітня у 186 хворих був діагностований кір. Після кількох тижнів падіння рівень захворюваності знову зростає. Серед захворілих – 93 дорослих та стільки ж дітей (9 немовлят до року)», - каже завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Тетяна Федак.

За тиждень найбільше хворих було зафіксовано у Хмельницькому – 42 особи. Також велика кількість хворих була у Красилівському районі – 34 людей та у Кам’янець-Подільському районі – 13 осіб. Загалом, на кір у 2019 році в області вже захворіло 3 тисячі 117 осіб.

«2 квітня стартувала кампанія з вакцинації школярів проти кору. Наразі триває досить клопіткий процес – медики області збирають дані про осіб, які не мали щеплення або отримали лише одну дозу вакцини. Сам процес вакцинації розпочнеться вже у травні. Сподіваємося, що по закінченні кампанії, хворих на Хмельниччині стане значно менше», - каже Тетяна Юріївна.

Нагадаємо, на Хмельниччині цього року зафіксовано два летальних випадків від кору – 21 січня помер 35-річний житель села Турчинці Городоцького району, а 24 лютого померла місячна дитина з Деражнянського району.

За даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, з початку року (з 28 грудня 2018 року до 4 квітня 2019 року) в Україні на кір захворіло 37 тисяч 328 людей — 17 тисяч 016 дорослих і 20 тисяч 312 дітей. Від ускладнень кору померло 14 людей.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую