ye-logo.v1.2
2 Квітня, 2020

Половина мешканців Хмельницької області вважають себе здоровими

Здоров'я 1946

А в середньостатистичній подільській сім’ї на купівлю лікарських засобів спрямовується 3,1 відсотка загальної суми витрат.

Як повідомляють в обласному управлінні статистики, за результатами вибіркового обстеження населення щодо стану здоров’я майже половина мешканців області оцінили його як добрий, більше третини – як задовільний, кожний сьомий – поганий. Найчастіше подоляни мають хвороби системи кровообігу, хвороби крові і кровотворних органів та окремі порушення імунного механізму.

У середньостатистичній подільській сім’ї на купівлю лікарських засобів спрямовується 3,1 відсотка загальної суми витрат.

До речі, за минулий рік 35,4 мільйона українців зверталися по медичну допомогу. Це на півмільйона більше, ніж попереднього року. За рік на 100 тисяч більше було скарг у зв'язку з хронічними захворюваннями. Найчастіше людей турбує гіпертонія (37,5 відсотка), захворювання серця (30,1 відсотка), а також артрити та артрози (15,2 відсотка). Найперше українці розраховують на допомогу лікарів поліклінік (94 відсотка звернень).
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую