ye-logo.v1.2

Українців почали інформувати про коронавірус СМС-повідомленнями

Здоров'я 1949
Інформувати населення про коронавірус СМС-повідомленнями у Кабміні вирішили 14 березня
Інформувати населення про коронавірус СМС-повідомленнями у Кабміні вирішили 14 березня. Фото: ілюстративне pixabay.com

Вони містять головні правила гігієни та поради.

Сьогодні, 15 березня, українці та жителі Хмельниччини зокрема починають отримувати СМС-повідомлення від своїх мобільних операторів. У них міститься інформація Міністерства охорони здоров’я про профілактику коронавірусу COVID-19.

«У зв’язку з вірогідністю COVID-19 МОЗ України рекомендує: за можливості залишатися вдома, мити/дезінфікувати руки й обмежити контакти, у випадку поганого самопочуття — звернутися до лікаря. Рекомендуємо утриматися поїздок за кордон», — йдеться в СМС-повідомленні.

Також у ньому повідомляють, що транспорт всередині країни працює в штатному режимі, а Укрпошта за графіком доставляє пенсії та грошові виплати.

Приклад СМС-повідомлення про COVID-19

Такі СМС-повідомлення вже отримали деякі хмельничани.

Появу таких СМС-повідомлень раніше анонсували в Міністерстві охорони здоров’я після того як Кабмін 14 березня прийняв відповідне рішення. Тоді перемовини з вітчизняними операторами мобільних мереж доручили провести представникам Міністерства цифрової трансформації та Міністерства інфраструктури України.

«Це будуть короткі та чіткі інструкції, в яких пропишуть правила особистої гігієни й основні рекомендації для боротьби з коронавірусом», — зазначив Міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець. 

Нагадаємо, через коронавірус COVID-19 Рада національної безпеки та оборони України, а пізніше уряд — прийняли рішення про закриття державного кордону. Заборона на в’їзд іноземців на територію держави, крім визначених категорій, триватиме з 16 березня до 3 квітня. Громадяни України зможуть потрапити додому. Проте, якщо вони приїздитимуть з країн, де вирує коронавірус, вони проходитимуть процедуру двотижневої обсервації.

Крім того, раніше Кабмін запровадив в Україні карантин на період з 12 березня до 3 квітня — закрилися всі дитсадки, школи та університети. Обмежено проведення масових заходів, у яких бере участь понад 200 людей. Крім того, на території Хмельницької області можуть закрити всі кінотеатри, театри, музеї та інші заклади культури.

За останньою інформацією Міністерства охорони здоров’я України, станом на 10:00 15 березня на території України, крім окупованого Криму та непідконтрольних територій, зафіксовано три випади захворювання коронавірусом COVID-19. Інфекцію виявили у двох жителів Чернівецької області та однієї жительки з Житомирщини. Остання померла.

Згідно з картою поширення коронавірусу від Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса, станом на 09:33 15 березня у світі зафіксовано 156 тисяч 400 випадків захворювання COVID-19. Серед них 5 тисяч 833 мають летальний кінець, а 73 тисячі 968 людей вилікувалося від хвороби.

Читайте також: Укрзалізниця припинить міжнародне пасажирське сполучення

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую