ye-logo.v1.2

Підозр на коронавірус у Хмельницькій інфекційній лікарні немає - медики (ОНОВЛЕНО)

Здоров'я 8706 3
Наразі в інфекційній лікарні жодного хворого з коронавірусом немає
Наразі в інфекційній лікарні жодного хворого з коронавірусом немає. Фото: з архіву

Днями лікарі підозрювали небезпечну недугу у сім’ї з обласного центру.

Хмельницька інфекційна лікарня є опорним медичним закладом для боротьби з коронавірусом. Станом на сьогодні, 16 березня 10:00, головний лікар медустанови Оксана Піддубна повідомила, що жодного випадку підозр на коронавірус немає.

«У п’ятницю, 13 березня, до нас поступила сім’я з Хмельницького з високою температурою. Ми їх одразу почали перевіряти. У них виявився грип», - повідомила Оксана Вікторівна.

Заступник головного лікаря Хмельницької інфекційної лікарні Нінель Марцонь повідомила, що станом на сьогодні 16 березня 11:00, у медзакладі немає експрес-тестів, які визначають коронавірус.

«З дня на день очікуємо їх надходження. Усіх хворих, які до нас потрапляють з важким респіраторним синдромом, ми перевіряємо на грип. Якщо він не підтверджується, усі зразки біоматеріалів передаються до лабораторного центру. Якщо там теж не підтверджують грип, дослідження проводитимуть вже у Києві», - розповіла Нінель Зільфредівна.

ОНОВЛЕНО о 14:00:

Хмельницька інфекційна лікарня отримала експрес-тести на коронавірус

Українців почали інформувати про коронавірус СМС-повідомленнями. У них міститься інформація Міністерства охорони здоров’я про профілактику коронавірусу COVID-19. «У зв’язку з вірогідністю COVID-19 МОЗ України рекомендує: за можливості залишатися вдома, мити/дезінфікувати руки й обмежити контакти, у випадку поганого самопочуття — звернутися до лікаря. Рекомендуємо утриматися поїздок за кордон», — йдеться в СМС-повідомленні.

До речі, вчора, пресслужба МОЗ України опублікувала термінове звернення міністра охорони здоров’я Іллі Ємця. У ньому посадовець пропонує закрити всі заклади громадського харчування та торгово-розважальні центри, а також перепрофілювати лікарні. Проте Ілля Ємець також закликає українців не панікувати, а мобілізувати свої сили.

Згідно з картою поширення коронавірусу від Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса, станом на 09:33 15 березня у світі зафіксовано 156 тисяч 400 випадків захворювання COVID-19. Серед них 5 тисяч 833 мають летальний кінець, а 73 тисячі 968 людей вилікувалося від хвороби. 

 Читайте також:  Укрзалізниця припинить міжнародне пасажирське сполучення

Коментарі:

Адміністратор 16.03.2020 11:46

Інформацію щодо експрес-тестів оновили. Дякуємо!

16.03.2020 11:08

Симптоми КОРОНАВІРУСУ: Первый — першит в горле. Ощущение сухого горла. Второй — постепенно появляется сухой кашель. Третий — давление в верхней части груди. Четвертый —температура что плохо снижается какими-либо таблеткам.

16.03.2020 10:31

А що у цій лікарні є тести на цей вірус?., прошу у автора статьї уточнити цей момент та написати читачам, а ще написати де можна по нормальній ціні взяти захисні маски у Хмельницькому.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую