ye-logo.v1.2
4 Грудня, 2020

Лікарі, які обстежували шепетівчанина з Covid-19, будуть на самоізоляції в лікарні

Здоров'я 4406
Прийняте рішення про самоізоляцію тих медичних працівників, які мали безпосередній контакт з хворим
Прийняте рішення про самоізоляцію тих медичних працівників, які мали безпосередній контакт з хворим. Фото: ілюстративне pixabay.com

Кількості медиків не повідомляють.

У Шепетівській районній лікарні перебуває людина, у якої підтвердили коронавірус. Як ми повідомляли раніше, шепетівчанина мали транспортувати до Хмельницької інфекційної лікарні, яка є госпітальною базою для лікування інфікованих коронавірусом на території нашої області. Однак – перевезення поки відклали через стан хворого. Разом з тим, повідомляють в Хмельницькій ОДА, в лікарні на самоізоляції залишаться лікарі та медичний персонал, які контактували з інфікованим. Про це сьогодні, 1 квітня, під час онлайн-брифінгу в Хмельницькій облдержадміністрації, повідомила заступниця голови ОДА Оксана Ситницька.

«Прийняте рішення про самоізоляцію тих медичних працівників, які мали безпосередній контакт з хворим, в якого підтверджено коронавірус. Вони вже не підуть додому до своїх сімей. Їм надане місце для обсервації безпосередньо на території лікарні. Тож жителі Шепетівки можуть бути спокійні: можливого поширення вірусу саме від цих осіб не буде. Усі вони перебуватимуть в самоізоляції», - пояснила Оксана Ситницька.

Вона також додала, що в усіх лікарів та медичного персоналу, які визначені як контактні особи, відібрані біоматеріали для лабораторного дослідження на відсутність чи наявність корона вірусної інфекції.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую