ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Шепетівці на коронавірус захворіла ще одина людина

Здоров'я 6143
Це вже 6-й випадок COVID-19, підтверджений в Шепетівці
Це вже 6-й випадок COVID-19, підтверджений в Шепетівці. Фото: ілюстративне pixabay.com

Загалом в області вже 15 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

Хмельницька обласна державна адміністрація інформує про ще один лабораторно підтверджений випадок коронавірусу в області.

Якщо на ранок їх було 13, дещо пізніше Хмельницька міська рада повідомила про ще один новий випадок в обласному центрі, то наразі мова йде вже про 15-тий випадок коронавірусу. За інформацією ОДА, його підтвердили в шепетівчанина. Чи госпіталізований хворий, в якому стані перебуває - поки не повідомляють. Це вже 6-й випадок COVID-19, підтверджений в цьому місті.

Нагадаємо, сьогодні під час брифінгу, головний лікар Хмельницької інфекційної лікарні Оксана Піддубна розповіла, що в Шепетівці на корона вірус захворіла майже ціла родина. Серед захворілих є дитина. Двоє чоловіків з цієї сім’ї на лікуванні в медзакладі, мама з дитиною лікуються амбулаторно.

Читайте також: «Зміна-ізоляція-зміна», - шепетівський лікар розповів про обсервацію медиків та лікування хворого з COVID-19.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую