ye-logo.v1.2
28 Жовтня, 2020

У Нетішині і Кам'янець-Подільському додалося хворих на COVID-19, а на Городоччині - один одужав

Здоров'я 5606
Один із хворих - працівник Хмельницької АЕС.
Один із хворих - працівник Хмельницької АЕС.. Фото: fakty.com.ua

Двоє хворих лікуються амбулаторно, ще двоє - у лікарнях.

У Хмельницькій ОДА повідомили, що від COVID-19 одужав 15-річний пацієнт із Городоцького району. Його одужання підтверджено двома негативними результатами ПЛР-досліджень. 

Натомість, за результатами проведених досліджень Хмельницьким обласним лабораторним центром, додалося четверо ховрих на COVID-19 у Хмельницькій області. 

В облдержадміністрації повідомили, що станом на 16:45 сьогодні в області зареєстровано вже 136 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. Із нових: троє мешканці Кам'янець-Подільського району і один із Нетішина. 

"Двоє мешканців Кам'янець-Подільського району лікуються амбулаторно, а один госпіталізований до центральної районної лікарні. Хворий з Нетішина - він працівник Хмельницької АЕС - госпіталізований до Хмельницької інфекційної лікарні", - повідомили в ОДА.

До теми:Голова ОДА хоче забрати в міста Хмельницьку інфекційну лікарню: що кажуть у міській та обласній радах

Варто зазначити, що годину тому, за результатами дослідження працівників однієї із агрофірм Тернопільським обласном лабораторним центром виявлено три випадки захворювання на COVID-19 у жителів Білогірського, Красилівського та Ізяславському районів.

Відтак, у Хмельницькій області зареєстровано вже 136 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них: 30 одужало, 7 летальних випадків, решта на самоізоляції, лікуються амбулаторно, або у Хмельницькій інфекційній лікарні.

Читайте також: Кабмін частково дозволив проведення планових операцій

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую